5 دفتر گردشگری غیرمجاز تهران پلمب می شود

اجتماعی /
شناسه خبر: 458139

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت که در پی شکایت مسافران در آغاز سفرهای نوروزی، با پلیس اماکن پایتخت برای پلمب پنج دفتر غیر مجاز مکاتبه شده است.

شهرام علیمحمدی افزود: شکایات مسافران در آغاز سفرهای نوروزی منجر به مکاتبه برای پلمب 5 دفتر غیر مجاز به پلیس اماکن شده و از شهروندان درخواست دارم تا خرید بسته های سفر را تنها از دفاتر خدمات مسافرتی دارای مجوز بند ب انجام دهند.
معاون گردشگری استان تهران گفت: بیش از 2100 دفتر خدمات مسافرتی دارای مجوز در شهر تهران فعالیت دارند که این تعداد پاسخگوی نیاز جمعیت مسافران در استان تهران است. علیمحمدی رعایت حقوق مسافران خط قرمز معاونت گردشگری دانست و برخورد قانونی با دفاتر غیر مجاز از اولویت های ستاد اجرایی خدمات سفر است.
وی با بیان اینکه به مجریان سفر هشدارهای لازم را داده‌ایم که موظف به رعایت تعهدات قرارداد با گردشگران هستند خاطر نشان کرد: در این راستا، به مدیران دفاتر خدمات مسافرتی تأکید شد تا فقط خدمات قابل اجرا را به مسافران تعهد بدهند و از تبلیغات غیرواقعی پرهیز کنند.
معاون گردشگری استان تهران گفت: دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان به نشانی خیابان کریم خان زند - خیابان استان نجات الهی جنوبی - نبش خیابان ارشد در تمام ایام عید پاسخ گوی شکایات مردمی است./ ایرنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.