اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

مردم و مجمع تشخیص مصلحت

مردم و مجمع تشخیص مصلحت
یگانه خدامی

دیروز حرف‌های غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره FATF واکنش‌های زیادی همراه داشت و خیلی‌ها را هم به تعجب واداشت. او گفت: «چطور مردم به خود اجازه می‌دهند به اعضای مجمع و شورای نگهبان تکلیف کنند. متأسفم که سرنوشت FATF به مسأله توده مردم تبدیل شده است.»

 
 
 
 
 خبر را پایگاه خبری جماران منتشر کرد و این جمله‌ها بارها و بارها بازنشر شد و هم در اینستاگرام و هم در توییتر درباره‌اش نوشتند. البته جماران بعد توضیحی منتشر کرد و نوشت: «اگرچه متن تیتر خبر جماران عیناً بر مبنای متن سخنان آقای مصباحی مقدم در گفت‌و‌گو با ایلنا انتخاب شده بود، اما با توجه به آن‌که تیتر یاد شده مقصود ایشان را به‌طور کامل و رسا بیان نکرده بود و سوء تفاهماتی را موجب شده است، از این بابت جماران از وی و مخاطبان پوزش می‌خواهد.» اما اظهارنظرها درباره این حرف‌های مصباحی مقدم ادامه داشت.
اینها را بخوانید:اردلان میراسماعیلی: «مصباحی مقدم: چطور بسیاری از مردم به خودشان اجازه می‌دهند که به نمایندگان وشورای نگهبان یا مجمع تشخیص تکلیف کنند که این کاررا بکنید یا نکنید! امام خمینی:در هر صورت ما باید دنبال این معنا باشیم که مردم را نگه داریم و همین طوری که آقایان می‌گویند بدون پشتیبانی مردم نمی‌شود کار کرد.»
 
کپی