دراثر تصادف یک پژو با بنز خاور پارک شده در کنار آزاد راه قم - کاشان، چهار تن جان باختند.

سرهنگ مختار پناهی رئیس پلیس راه قم گفت:صبح امروز ازسمت کاشان به قم کیلومتر 37 یک دستگاه سواری پژو با یک کامیون بنز خاور که درشانه خاکی باند اضطراری متوقف بود، برخورد کرد و منجر به این حادثه شد.
وی بیان کرد: راننده سواری پژو 405 به علت عدم توجه کافی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی به قسمت عقب خاور که در شانه خاکی متوقف بوده برخورد می کند که براثر آن علاوه بر راننده هر سه سرنشین خودرو پژو که تبعه افغانستان بودند در دم فوت می کنند.
سرهنگ پناهی ادامه داد: به رانندگان توصیه می کنیم بعد از هر دو ساعت رانندگی حداقل 15 دقیقه استراحت داشته باشند و هر جا احساس خستگی و خواب آلودگی می کنند از ادامه رانندگی صرف نظر نمایند. و در هنگام رانندگی به هیچ عنوان از توجه کامل به جلو غافل نشوند تا شاهد تکرار چنین حوادث دلخراشی نباشیم.
از ابتدای سالجاری تا پایان بهمن ماه، 168 تن براثر تصادف در محورهای مواصلاتی استان جان باختند و حدود 840 تن مصدوم شدند.
در استان قم 209 کیلومتر آزادراه، 191 کیلومتر بزرگراه، 178 کیلومتر راه اصلی و 155 کیلومتر راه فرعی وجود دارد و کل راه های شریانی استان 609 کیلومتر می باشد؛ قم دارای هشت راه مواصلاتی اصلی و چهار راه فرعی است که از جمله آن ها می توان به آزادراه قم - تهران، جاده قدیم قم - تهران، بزرگراه قم - ساوه، جاده قدیم قم - کاشان، آزادراه قم - کاشان، آزادراه قم - گرمسار و بزرگراه قم - سلفچگان - اراک اشاره کرد./ ایرنا
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.