مدیر عامل پتروشیمی "مبین" تکذیب کرد:

هیچگونه نشت مواد شیمیایی و گاز از تصفیه خانه "مبین" صورت نگرفته است

اقتصادی /
شناسه خبر: 456747

در پی انتشار خبری مبنی بر نشر مواد شیمیایی از تصفیه خانه مبین و مسمومیت تعداد ۲۶ نفر براثر تاثیر مواد شیمیایی این مرکز و انتقال آنها به بیمارستانهای عسلویه، مدیر عامل پتروشیمی مبین با تکذیب هرگونه نشت مواد شیمیایی و گاز از این تصفیه خانه اعلام کرد: تصفیه خانه این شرکت از شبانه روز گذشته تاکنون در شرایط نرمال فرایندی بوده که ترند های عملیاتی مربوطه و نتایج آنالایزر های آنلاین خروجی این ادعا را اثبات می کند.

ایران آنلاین/  علیرضا شمیم افزود : در حال حاضر نیز تصفیه خانه و زباله سوز های جامد و مایع در شرایط نرمال فرآیند ی قرار داشته و مخازن ذخیره تصفیه خانه در حداقل ظرفیت عملیاتی می باشند.
مدیر عامل  پتروشیمی  مبین  با  اشاره  به اینکه انتشار این حجم از آلودگی اتمسفری توسط پساب به هیچ وجه امکان پذیر نیست،گفت : متاسفانه این شرکت نیز در این رخداد زیست محیطی تحت تاثیر قرار گرفته و تعداد 5 نفر از پرسنل شاغل بعلت مسمومیت به درمانگاه اعزام شدند  که  تحت  درمان  قرار  دارند .
شمیم در پایان خاطر  نشان  ساخت :  پتروشیمی مبین با ده سال عدم آلایندگی با توجه به ماهیت زیست محیطی خود ، همیار محیط زیست بوده است.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.