سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود در اینستاگرام خود از پیوستن به پویش نه به چهارشنبه سوری خطرناک پیوست.

سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: در میان برگزاری همکاوی (سمینار) مدیران‌کل استان‌ها در چند رویداد دیگر شرکت کردم: با مدیران‌کل، نهال مهارت آموزی را به صورت نمادین کاشتیم تا به‌زودی آموزش‌های مهارتی در نظام تعلیم و تربیت ما به ثمر برسد؛ به نظرم مسیر خوبی برای رسیدن به این هدف مهم را طی کرده‌ایم.

وی ادامه داد: در مانور آمادگی مقابله با مخاطرات حریق و پیشگیری از حوادث چهارشنبه آخر سال شرکت کردم و به پویش «نه به چهارشنبه سوری خطرناک» پیوستم.

بطحایی اضافه کرد: این مانور، آموزش‌های بسیار خوبی را برای مقابله در هنگام حادثه برای همکاران و دانش‌آموزان در بر داشت که لازم است به صورت سراسری همه ما آنها را بشناسیم؛ اگر بچه‌ها و کارکنان مدرسه زاهدان با چنین آموزش‌هایی آشنا بودند، حتما چنین اتفاق غمناکی رخ نمی‌داد.

وی ادامه داد: در ضمن این مانور، به پویش «بهرفت» نیز پیوستم؛ این پویش برای رعایت نکات ایمنی و کاهش حوادث رانندگی در طول سفرهای جاده‌ای راه‌اندازی شده است./فارس

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.