بررسی آیین‌نامه تعیین شرایط پذیرش دانشجو و معلمان

اجتماعی /
شناسه خبر: 456482

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش از بررسی آیین‌نامه تعیین شرایط پذیرش دانشجو و معلمان در آخرین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش خبر داد.

مهدی نویدادهم در حاشیه گردهمایی مشترک معاونان و مشاوران و مدیران کل آموزش و پرورش استان‌ها که در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد درباره آخرین مصوبات جلسه شورای عالی آموزش و پرورش گفت: ۹۶۳ امین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش، هفته گذشته با حضور اکثر اعضای شورا برگزار شد.

وی افزود: آیین نامه تعیین شرایط پذیرش دانشجو و معلمان در دستورکار این جلسه قرار داشت که مباحث بسیاری پیرامون آن صورت گرفت.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه این موضوع اکنون در کمیسیون و صحن علنی شورای عالی مطرح است اظهار کرد: اعضای شورا با حساسیت و دقت فراوان این موضوع را بررسی کردند.

نویدادهم با اشاره به اینکه اصلی‌ترین عنصر تعلیم و تربیت، معلم است گفت: بهترین مرحله‌ای که می‌توان برای معلم شرایطی گذاشت که وارد آموزش و پرورش شده و در اختیار آموزش و پرورش باشد، همین موضوع بررسی شده در این جلسه است.

وی افزود: ضوابط و شرایط این موضوع باید از سوی نهادها و ارگان‌های دیگر نیز همسو شود.

نوید ادهم ادامه داد: از منظر شورای عالی این موضوع کاملا مشخص است که باید در مرحله بعد وارد مذاکره با دستگاه‌های دیگر شویم تا مبنای ورود دانشجو و معلم به سیستم آموزش و پرورش قرار بگیرد./ ایسنا

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.