انفجار اتوبوس پس از برخورد با تونل+تصاویر

حوادث /
شناسه خبر: 455288

برخورد یک اتوبوس با ورودی یک تونل در مرکز شهر «استکهلم» سوئد به وقوع انفجاری قدرتمند منجر شده، اما پلیس می‌گوید حادثه صرفا یک تصادف بوده و عمدی در کار نبوده است.

انفجار اتوبوس

رسانه‌های سوئدی روز یکشنبه گزارش دادند که یک اتوبوس در مرکز شهر «استکهلم» پایتخت سوئد منفجر شده است.

تصاویر منتشر شده از محل حادثه نشان می‌دهد که پس از این انفجار قدرتمند، ستونی از دود غلیظ سیاه‌رنگ به آسمان برخاسته است.

استهکلم سوئد

«اندرس پیکاس» از شهروندان سوئدی فعال در شبکه‌های اجتماعی، در توییتر نوشته است: «انفجاری که در استکهلم رخ داد، توسط اتوبوسی اتفاق افتاد که به لبه بالایی ورودی یک تونل برخورد کرد و در نتیجه مخزن گاز که روی سقف آن قرار داشت، منفجر شد. ما در خودروی کنار اتوبوس بودیم. اتوبوس خالی بود. اتوبوس اول به علامت هشدار ارتفاع که قبل از تونل نصب شده بود برخورد کرد، اما متوجه آن نشد.»

شبکه های اجتماعی

پلیس استکهلم هم با صدور بیانیه‌ای این حادثه را یک «تصادف» توصیف کرده و احتمال عمدی بودن آن را رد کرده است. بنا بر اعلام پلیس، اتوبوس مسافری نداشته و پس از حادثه نیز نیروهای پلیس خیابان منتهی به محل انفجار را مسدود کرده‌اند.

برخورد با تونل

در سال‌های اخیر وقوع انفجارها و حملات تروریستی متعدد در اروپا موجب شده تا رسانه‌ها به هرگونه حادثه و تصادفی در شهرهای اروپایی حساس شده و به سرعت این حوادث را پوشش دهند. به همین دلیل، در بیانیه‌های پلیس و نیروهای امنیتی اروپایی، تعیین احتمال دخالت تروریست‌ها در حادثه، یکی از اولویت‌هاست./فارس

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.