مسوول بازاریابی سازمان لیگ فوتبال:

پرسپولیس و استقلال 4 میلیارد تومان به ورزشگاه آزادی بدهکارند

ورزشی /
شناسه خبر: 455286

مسوول بازاریابی سازمان لیگ فوتبال گفت: رقم بدهی استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه آزادی 4 میلیارد است اما خودشان رقم کمتری را اعلام می کنند.

صادق درودگر امروز یکشنبه در حاشیه مجمع فدراسیون فوتبال اظهار کرد: گزارش مالی توسط اعضای مجمع خوانده شده که این اتفاقی مثبت و سازنده از طرف اعضای مجمع بود که نشان می دهد یک مجمع واقعی وجود دارد.
درودگر با اشاره به تبلیغات محیطی در فوتبال ادامه داد:‌ هر سال کارشناسی های لازم انجام می شود و قیمت گذاری های تبلیغات محیطی بر اساس این کارشناسی ها انجام می شود. هر سال طبق قرارداد 20 درصد افزایش قیمت داریم. تورم بیشتر از این رقم است اما همین افزایش قیمت هر سال انجام می شود.

 طلب ورزشگاه آزادی از باشگاه های پرسپولیس و استقلال

او درباره طلب ورزشگاه آزادی از باشگاه های پرسپولیس و استقلال بیان کرد: جلسه ای با آقایان داورزنی و کریمی داشتیم و درباره این موارد صحبت کردیم. درباره قرارداد این دو باشگاه نیز با استادیوم آزادی حرف زدیم. قرار است جلسه ای با حضور نماینده این دو باشگاه و نماینده سازمان لیگ هم داشته باشیم.
درودگر افزود: رقم اعلام شده درباره بدهی این دو باشگاه حدود 4 میلیارد تومان است اما استقلال و پرسپولیس رقم های کمتری می گویند که در نهایت باید کارشناسی شود.
مسوول بازاریابی سازمان لیگ فوتبال درباره اینکه استقلال و پرسپولیس برای بازی در ورزشگاه آزادی چه مبلغی می‌دهند، گفت: امسال هر بازی حدود 76 میلیون تومان و سال آینده این رقم برای هر بازی 110 میلیون تومان خواهد بود.

تلاش می کنیم تا همه مطالبات باشگاه‌ها را از کانون ایران نوین اخذ کنیم

او درباره کانون ایران نوین نیز بیان کرد: چک به مبلغ 17 میلیارد تومان آنها را برگشت زدیم و یک حسابشان را هم مسدود کردیم که البته متأسفانه رقم آن ناچیز بود، اما سه ملک را توقیف کردیم و بقیه کارها را انجام می‌دهیم. فکر می‌کنم دادگاه ما در اردیبهشت و خرداد برگزار شود و تلاش می‌کنیم تا همه مطالبات باشگاه‌ها را اخذ کنیم.
درودگر درباره شرکت بعدی که قرار است وارد کار شود نیز گفت: کار در پیچ و خم مسائل حقوقی مانده و باید به دقت کارها را انجام دهیم.
او درباره دریافتی های باشگاه استقلال از سازمان لیگ نیز بیان کرد: در یک تعامل بین سازمان لیگ و باشگاه استقلال توافق شده هزینه‌های اجاره‌ها را سازمان لیگ بدهد که رقمی حدود 7 میلیارد تومان بود. وظیفه ما درآمدزایی بیشتری است تا به باشگاه‌ها کمک بیشتری شود اما ما باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس را آزاد گذاشتیم تا درآمدزایی کنند.
درودگر ادامه داد: خوشبختانه این دو باشگاه حدود 70-80 میلیارد تومان هم درآمد داشتند و از طرفی، بلیط ‌فروشی را هم به خودشان واگذار کردیم./ ایرنا

---

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.