اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

در دیدار فراکسیون امید با سیدمحمد خاتمی چه گذشت؟

در دیدار فراکسیون امید با سیدمحمد خاتمی چه گذشت؟

رییس فراکسیون امید از دیدار عصر روز گذشته اعضای این فراکسیون با رییس دولت اصلاحات خبر داد و ابراز امیدواری کرد با تدبیر حاکمیت برخی محدودیت‌های وی رفع شود تا همگان بتوانند از نظرات خیرخواهانه او نهایت استفاده را ببرند.

فاطمه سعیدی  سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از دیدار جمعی از اعضای این فراکسیون با رییس دولت اصلاحات خبر داد.

سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: روز گذشته تعدادی از اعضای فراکسیون امید با آقای خاتمی دیدار کردند که در این دیدار گفت‌وگوهایی پیرامون مسائل و مشکلات کشور صورت گرفت.

وی یادآور شد که این دیدار به روال هر ساله و در سالگرد انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شده است.

رییس فراکسیون امید از دیدار عصر روز گذشته اعضای این فراکسیون با رییس دولت اصلاحات خبر داد و ابراز امیدواری کرد با تدبیر حاکمیت برخی محدودیت‌های وی رفع شود تا همگان بتوانند از نظرات خیرخواهانه او نهایت استفاده را ببرند.

به گزارش رویداد 24، رییس فراکسیون امید از دیدار عصر دیروز اعضای این فراکسیون با رییس دولت اصلاحات خبر داد و ابراز امیدواری کرد با تدبیر حاکمیت برخی محدودیت‌های وی رفع شود تا همگان بتوانند از نظرات خیرخواهانه او نهایت استفاده را ببرند.

محمدرضا عارف در اینستاگرام خود نوشت: در دومین سالگرد حماسه هفتم اسفند همراه با جمعی از همکاران عزیزم در مجلس با جناب آقای خاتمی که یکی از شخصیتهای موثر در شکل گیری حماسه هفتم اسفند بودند دیدار کردیم. آقای خاتمی یکی از چهره‌های دلسوز و متدین کشورمان هستند که دغدغه ای جز اعتلای نظام و پیشرفت کشور ندارند و با مشی اصلاح طلبی به دنبال بهبود وضعیت کشور هستند.

روایت ابوالفضل موسوی از دیدار اعضای فراکسیون امید با رئیس دولت اصلاحات 

سیدابوالفضل موسوی‌بیدکی عضو فراکسیون امید از دیدار جمعی از نمایندگان با رئیس دولت اصلاحات سخن گفت.

از توصیه‌های مشفقانه ایشان در این دیدار بسیار استفاده کردیم و امیدوارم با تدبیر حاکمیت برخی محدودیت‌های این انسان فرهیخته رفع شود تا همگان بتوانند از نظرات خیرخواهانه ایشان  نهایت استفاده را ببرند.

به گزارش خبر آنلاین: سیدابوالفضل موسوی‌بیدکی در تشریح دیدار روز گذشته فراکسیون امید با سیدمحمد خاتمی گفت: این دیدار عادی و در چهارچوب دیدارهای سالیانه فراکسیون امید با آقای خاتمی برگزار شد که تاکنون هم در پایان سال و در ماه‌های بهمن یا اسفند برگزار شده است.

وی ادامه داد: در این دیدار ۲۰ تا ۲۵ نفر از نمایندگان، دیدگاه‌ها و دغدغه‌های خود را در خصوص امور جاری کشور بیان کردند.

نماینده یزد در مجلس شورای اسلامی افزود: در پایان سخنان نمایندگان، آقای خاتمی هم چند جمله‌ای صحبت کردند و برداشت من از کلیات سخنان ایشان این بود که بر تلاش برای بهبود وضعیت کشور و معیشت مردم تاکید داشتند.

وی افزود: ایشان معتقد بودند با استفاده از تجربیات جنگ و سال‌های نخست انقلاب و تلاش بیشتر مشکلات مردم مرتفع خواهد شد. در اصل تاکید بیشتر ایشان استفاده از تجربیات و همچنین جدا ندانستن مجلس از دولت بود چرا که همکاری دو قوه مقننه و مجریه می‌تواند مشکلات را مدیریت کند.

کپی