ادعای جدید کریمی قدوسی:

وزیر ارتباطات گفت اینستاگرام را فیلتر می‌کنیم

دانش و فناوری /
شناسه خبر: 445167

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به اینکه فیلتر اینستاگرام تصمیم حاکمیت است و آذری جهرمی به او گفته است«بزودی اینستاگرام را فیلتر می‌کنیم»، افزود: روحانی نمی‌گذارد این اتفاق بیفتد.

جواد کریمی قدوسی ادامه داد: فیلتر اینستاگرام تصمیم حاکمیت است و وزیر ارتباطات به خود من گفت که بزودی انجامش می‌دهم. نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی درباره عملیاتی نشدن فیلتر اینستاگرام تاکنون نیز گفت: روحانی اجازه نمی‌دهد زیرا رئیس جمهوری و وزیرش در بحث فیلترینگ با هم اختلاف نظر دارند. این نماینده مردم در مجلس دهم تأکید کرد: هر روزی که در اجرای این تصمیمات نظام سهل‌انگاری شود، از سیئات است. وی درخصوص سخنان آذری جهرمی مبنی بر اینکه وزارت ارتباطات نقشی در نسخه‌های فارسی تلگرام ندارد، گفت: اگر این فرد چنین اظهاراتی کند، از الفبای حاکمیت مطلع نیست و خودش را به‌عنوان وزیر زیر سؤال می‌برد و اختیاراتش را نفی می‌کند. کریمی قدوسی در پاسخ به این سؤال که چرا وزارت ارتباطات از جریان عرضه طلاگرام و هاتگرام کنار گذاشته شد، گفت: وزیر ارتباطات جزئی از پیکره وزارت اطلاعات بوده و سابقه کار در آنجا داشته و از هاتگرام و تلگرام طلایی مطلع بوده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین یادآور شد: آنها که اکنون در هاتگرام و طلاگرام مدیریت می‌کنند، در چارچوب وزارت ارتباطات کار می‌کنند و همگی جزء دولت و حاکمیت هستند.
گفتنی است این نماینده مجلس در تهمت زدن به افراد و شخصیت‌های مختلف بدون اینکه بتواند هیچ مدرکی ارائه دهد، سابقه طولانی دارد به نوعی از او به‌عنوان مرد ادعاهای تکذیب شده یاد می‌شود.
 /خانه ملت

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.