اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

دومین پیروزی قاطعانه امیدهای ایران مقابل سوریه رقم خورد

دومین پیروزی قاطعانه امیدهای ایران مقابل سوریه رقم خورد

امیدهای ایران دیروز (جمعه) در دومین تقابل تدارکاتی خود با سوریه، موفق شدند بار دیگر این تیم را مغلوب کرده و با نتیجه قاطع 3 بر یک پیروز شوند.

شاگردان کرانچار از ساعت ١٥ دیروز در ورزشگاه المپیک کیش برای دومین بار مقابل سوریه قرار گرفتند که این مسابقه نیز با دومین پیروزی شاگردان این مربی به پایان رسید.
تیم امید کشورمان در این بازی با ترکیب معراج اسماعیلی، امیدنورافکن، امید دره، حسین ساکی، ابوالفظل جلالی، ابوالفضل رزاقپور، محمد خدابنده لو ، یونس دلفی، وحید نامداری، مهدی قائدی و امیر روستایی در برابر سوریه صف آرایی کردند.
در نیمه نخست این دیدار ابتدا تیم سوریه در دقیقه ١٨ از روی نقطه پنالتی توسط «نعیم غزال» پیش افتاد، در ادامه شاگردان کرانچار موقعیت های متعددی برای گشودن دروازه حریف داشتند و بالاخره با ضربه سر «وحید نامداری» در دقیقه ٣٩ به گل تساوی رسیدند.
نیمه نخست بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید و برتری تیم ایران در نیمه دوم ادامه پیدا کرد.
بازیکنان تیم امید بارها موفق به ایجاد موقعیت گل زنی شدند و بالاخره «علیرضا آرتا» در دقیقه ٥٨ باز هم با ضربه سر موفق به گشودن دروازه سوریه شد. در ادامه کار، «محمدرضا آزادی» در دقیقه ٨٢ در یک موقعیت تک به تک گل سوم را به ثمر رساند تا سوریه مقابل ایران حرفی برای گفتن نداشته باشد.
لازم به ذکر است تیم امید ایران روز سه شنبه در نخستین بازی تدارکاتی خود، با 2 گل سوریه را مغلوب کرده بود.

---
کپی