اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹

وزارتخارجه: جهان ماشین ترور رژیم صهیونیستی را متوقف کند

وزارتخارجه: جهان ماشین ترور رژیم صهیونیستی را متوقف کند

بهرام قاسمی در واکنش به ترور فرمانده مقاومت اسلامی فلسطین و شهادت مبارزان فلسطینی: سریال ترور و جنایت و تجاوز رژیم اشغالگر قدس با حمایت و تشویق دولت آمریکا و سکوت و همراهی برخی از کشورهای منطقه همچنان ادامه دارد

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه با اشاره به ترور یکی از فرماندهان مقاومت اسلامی فلسطین و شهادت جمعی دیگر از مبارزان فلسطینی به دست نظامیان رژیم صهیونیستی خواستار مداخله فوری مجامع بین‌المللی برای توقف ماشین جنگی و ترور این رژیم شد.

تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی

به گزارش ایرنا به نقل از تارنمای وزارت خارجه، «بهرام قاسمی» ضمن محکوم کردن این جنایات، رژیم صهیونیستی را تجسم عینی تروریسم دولتی در منطقه توصیف کرد و افزود: سریال ترور و جنایت و تجاوز رژیم اشغالگر قدس با حمایت و تشویق دولت آمریکا و سکوت و همراهی برخی از کشورهای منطقه همچنان ادامه دارد.
ارتش رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه و دوشنبه با حمله به نوار غزه 9 فلسطینی از جمله دو فرمانده گردان های قسام را به شهادت رساند.
جنایت صهیونیست‌ها با واکنش شدید نیروهای مقاومت روبه رو شده است.

حمله رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی فلسطینی

به گزارش منابع رسانه‌ای عربی، گروه های مقاومت در پاسخ به حمله رژیم صهیونیستی به مناطق مسکونی فلسطینی، نیروی نظامی صهیونیست ها را هدف قرار دادند که در جریان آن 12 ارتشی تل آویو مجروح شدند.
نوار غزه سالهاست از سوی رژیم صهیونیستی تحت محاصره قرار دارد و واردات و صادرات کالا با محدودیت‌های شدیدی رو به روست.
صهیونیست‌ها چند روز پیش هم در جریان راهپیمایی بزرگ بازگشت، یک نفر را به شهادت رسانده و ده‌ها تن دیگر را زخمی کرده بودند.

کپی