اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹
وزیر ارتباطات:

خودی ها از سلاح ناامید کردن مردم استفاده می کنند

خودی ها از سلاح ناامید کردن مردم استفاده می کنند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در آیین گرامیداشت روز جهانی پست گفت: اکنون سلاح ناامید کردن مردم تنها در اختیار دشمن نیست و عده ای «خودی» نیز از آن استفاده می کنند.

محمدجواد آذری جهرمی اقدام مجلس در تصویب لایحه کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) را یادآورشد و خاطرنشان کرد: عده ای در فضای مجازی به ریاست مجلس شورای اسلامی توهین کرده اند که این، مصداق بارز استفاده از سلاح شیمیایی توسط خودی است. وی ادامه داد: باید بیشتر مراقب بود تاعده ای خودی با سوء استفاده از سلاح شیمیایی در فضای مجازی به اعتماد عمومی لطمه نزنند. عده ای نمی دانند استفاده از سلاح شیمیایی توسط خودی ها اثر مخرب تری در لطمه به اعتماد عمومی دارد. اینکه عده ای در لباس خودی عنوان نفاق به مسئولان نظام دهند، چه معنایی جز استفاده از سلاح شیمیایی علیه خودی دارد.

وزیر ارتباطات همچنین به دغدغه رهبر انقلاب درباره مسموم سازی فضای مجازی که عده ای تلاش دارند آن را نشانه ضعف وزارت ارتباطات و دولت در مدیریت این فضا قلمداد کنند، اشاره کرد و گفت: همه تلاش خود را به کار گرفته ایم تا فضای مجازی را تبدیل به نقطه قوتی برای کشورمان در سطح جهانی کنیم. وی افزود: تلاش می شود از ظرفیت فضای مجازی به نفع کشور بیشتر استفاده شود اما این کار با نق زدن و انتقاد بی جا ممکن نیست؛ اگر بنا به نق و طعنه زدن باشد، ما بهتر می دانیم.

/ایرنا

کپی