در ادامه پروژه «طرحی نو دراندازیم»، پویا امینی به اجرای کنسرت- نمایش «بگو کجایی» در تهران رویال هال اضافه شد.

در این کنسرت- نمایش پویا امینی در کنار مارال فرجاد به عنوان بازیگر حضور دارد، اثری که سالار عقیلی خوانندگی‌اش را بر عهده دارد و آهنگسازی‌اش را مهیار علیزاده و کارگردانی‌اش را رضا موسوی انجام داده‌اند.

سالار عقیلی و مهیار علیزاده مرداد سال جاری برای اولین‌بار در قالب یک پروژه مشترک، کنسرت-نمایش «طرحی نو دراندازیم» را طی سه شب در تالار وحدت روی صحنه بردند، اجرایی که مارال فرجاد تنها بازیگر آن بود و اکنون پویا امینی نیز به او اضافه شده است.

«بگو کجایی» چهارشنبه 14 شهریور در سالن تهران رویال هال واقع در هتل اسپیناس پالاس روی صحنه می‌رود. علاقه‌مندان برای حضور در این اجرا می‌توانند برای تهیه بلیط به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند. 

همراهی حریر شریعت زاده با سالار عقیلی 

 کنسرت-نمایش «بگو کجایی»، در بخش اول این اجرا حریر شریعت زاده با نوازندگی پیانو، سالار عقیلی را در اجرای قطعاتی همچون سپید و سیاه و مرا رها مکن همراهی می کند.
در بخش دوم هم کنسرت-نمایش «بگو کجایی» با آهنگسازی مهیار علیزاده و خوانندگی سالار عقیلی به روی صحنه می رود. رضا موسوی در این بخش کارگردانی اثر را به عهده دارد و مارال فرجاد بازیگر کنسرت-نمایش خواهد بود.
مهیار علیزاده که اولین کنسرت-نمایش ایرانی را با اجرای «در شعله با تو رقصان» در سال 1392 به روی صحنه برده درباره تجربه تازه اش با سالار عقیلی می گوید: «سالار عقیلی در این اجرا با من به عنوان مولف اثر همراهی زیادی داشت و انعطاف او باعث شد «بگو کجایی» تبدیل به اثری متفاوت در میان کنسرت-نمایش های اجرا شده تا به امروز باشد و مردم از این اثر استقبال خوبی داشته باشند. بازی خانم مارال فرجاد در این اثر از نکات مثبت در این اجرا است و او به حق توانست ما را در ارائه کارمان دلگرم و مطمئن کند.»

چرا این کنسرت نمایش در تالار وحدت برگزار نشد

علیزاده در ادامه با اشاره به استقبالی که مردم ایران از اجرای «طرحی نو دراندازیم» در تالار وحدت داشتند افزود: «انتظار این بود که این تجربه شب های بسیار بیشتری در تالار وحدت به روی صحنه برود اما ترافیک شدید برنامه های آن مجموعه و محدودیت هایی که ما در این زمینه داشتیم پایمان را به تهران رویال هال باز کرد».

نوازندگان کنسرت -نمایش  «بگو کجایی»

در اجرای پیش رو، آنسامبل مهیار علیزاده به سرپرستی بهنام ابوالقاسم با همراهی گروه کُر 21 نفره تنال به رهبرى میلاد عمرانلو روی صحنه خواهند رفت. پدرام فریوسفی(ویولن)، امین غفاری(ویولن آلتو)،پیمان حاتمى(گیتار)،مهیار طهماسبى(ویولنسل)، فرشید پاتینیان(کنترباس)، بهتاش ابوالقاسم (پرکاشن)،امیرحسین علیرضایى(دستیار آهنگساز) و نگین شکیبا (دستیار کارگردان) در این پروژه حضور دارند.
کارگردانی هنری و طراحى صحنه کنسرت-نمایش «بگو کجایی» را «رضا موسوی» به عهده دارد.
این اثر ساعت 21:30 چهارشنبه 14 شهریورماه با تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری «ققنوس» به مدیریت «محمدحسین توتونچیان» در قالب فستیوال موسیقی ققنوس به روی صحنه می رود. 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.