صابر ابر دعوت ایرج ملکی و برادرزاده‌اش به یک برنامه تلویزیونی را صحیح نمی‌داند و باور دارد که این دست کارها باعث از بین رفتن اخلاق در جامعه خواهد شد.

 صابر ابر درباره دعوت کردن ایرج ملکی به یک برنامه تلویزیونی و بازخوردهایی که پس از آن به وجود آمد در توییتر نوشت: «آوردن ایرج ملکی و برادرزاده‌اش در صدا و سیما یک رفتار غیر انسانی‌ست. آیا واقعا در این سازمان کسی اطلاعی از فعالیت‌های آن‌ها نداشته؟! یا دانسته و خواسته آن‌ها را برای تمسخر دعوت کرده‌اند؟ این رفتار ترویج مرگ اخلاق بین مردم است.»

 

مسخره کردن کمدین های محبوب را فراری داده است

 
سایت طرفداری هم درباره این موضوع نوشت :نمی دونم در جریان هستید یا نه ولی صدا و سیما برای بار دوم ایرج ملکی رو به تلوزیون دعوت کرد و به تمسخرش پرداخت.

یک بار در برنامه فرمول یک یه بار هم تو برنامه ایرانیوممسئولین تلویزیون چی فکر میکنن که اجازه پخش چنین برنامه ای رو میدن در حالی که به دلایل مسخره ای خیلی از کمدین های محبوب رو از تلوزیون فراری داده و یه فرهنگ غلط که تمسخر افراد هست رو ترویج میده
حالا که این ها رو این طور علنا مسخره میکنن که کاملا مشخصه از لحاظ عقلی کمی عقب مونده هستن، فکر نمیکنن مثلا آیا فرزندی که مونا ملکی بارداره و قراره به دنیا بیاد در آینده که بزرگ شد و این چیزا ببینه چه ضربه ای میخوره؟

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که حاوی تهمت یا افترا باشد در سایت منتشر نخواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبز با خبر باشد منتشر نخواهد شد.