اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹

عزل رئیس اداره ارشاد بندر‌ماهشهر جدی شد

عزل رئیس اداره ارشاد بندر‌ماهشهر جدی شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: موضوع تخلف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرماهشهر برای ما غیر قابل پذیرش بوده و هیچ توجیهی تحت هیچ عنوانی قابل قبول نیست؛ اگر تخلف مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرماهشهر اثبات شود شدیدترین برخورد را با آن خواهیم داشت و حتی ممکن است رئیس آن عزل شود.

ایران آنلاین /محمد جوروند اظهارداشت: ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به هیچ وجه حق ندارند پولی را برای ارائه خدمات فرهنگی هنری خود دریافت کنند، اگر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فضایی را در اختیار بخش خصوصی قرار داد آن وقت می‌تواند از آن پول دریافت کند.

وی افزود: هرگونه هزینه‌ دیگری باید به حساب خزانه دولت پرداخت شود، ضمنا ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی موظف هستند از بیماران خاص هزینه دریافت نکرده و به آن‌ها خدمات رایگان ارائه دهند. موضوع تخلف اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرماهشهر از طریق فضای مجازی به ما رسیده بود که فورا مدیر حراست اداره کل ارشاد خوزستان موظف شد که این موضوع را با جدیت پیگیری کند؛ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در بحث تخلفات مالی شدیدترین برخوردها را با خاطیان انجام می‌دهد./ تسنیم
 
کپی