اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹
بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸؛

راهیابی میرهاشم حسینی به مرحله نیمه نهایی با شکست حریف ازبکی

راهیابی میرهاشم حسینی به مرحله نیمه نهایی با شکست حریف ازبکی

میرهاشم حسینی نماینده وزن 63- کیلوگرم تیم ملی تکواندو کشورمان با شکست حریف ازبکی به مرحله نیمه نهایی راهی یافت و مدال برنز وی قطعی شد.

ایران آنلاین / هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی 2018 در بخش تکواندو (پومسه و کیوروگی) از روز یکشنبه – 28 مردادماه در سالن مرکزی همایش جاکارتا آغاز شده است. امروز(چهارشنبه) چهارمین روز از بازی‌های آسیایی اندونزی در حالی پیگیری می‌شود که تیم ملی تکواندو مردان در اوزان 63- و 80- کیلوگرم مردان برگزار می‌شود و میرهاشم حسینی و مهدی خدابخشی به عنوان هوگوپوشان ایرانی به مصاف رقبایشان رفتند.

ابتدا میرهاشم حسینی در وزن 63- کیلوگرم در گام نخست با قرعه استراحت رو به رو بود و پس از آن به مصاف نماینده فیلیپین رفت و این دیدار با نتیجه 24 بر 2 به پایان رسید.

وی برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی با "سردارتویرووف از ازبکستان" مبارزه کرد و این دیدار در راند اول 5 بر صفر برنده شد. راند دوم را 18 بر7 برد و در راند سوم مقتدرانه 29بر9 به کار خود پایان داد و مدال برنز وی قطعی شد. وی در نیمه نهایی با چوگانگ مین کره ای مصاف خواهد داد.

امروز مهدی خدابخشی در وزن 80- کیلوگرم نیز پس از یک‌دور استراحت؛ در نخستین مبارزه به مصاف نماینده کره جنوبی رفت. راند اول این دیدار 9 بر 5 به سود هوگوپوش کره‌ای به پایان رسید. خدابخشی در راند دوم بازی را با نتیجه 17 بر 10 واگذار کرد. راند سوم این دیدار با نتیجه 24 بر 22 به سود کره جنوبی تمام شد و مهدی از گردونه رقابت‌ها کنار رفت.

کپی