اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹

روایت جدید از وضعیت فعلی محصوران از زبان حسین کروبی

روایت جدید از وضعیت فعلی محصوران از زبان حسین کروبی

درحالی که یکی از دختران میرحسین موسوی از اتفاقات جدید و خوشایند در وضعیت محصوران خبر داده و بازشدن پنجره های خانه را دلیل این تغییر عنوان کرده است و همچنین زمزمه‌های مبنی بر رفع حصر در روز عید قربان در محافل سیاسی شنیده می‌شود اما پسر مهدی کروبی در این ارتباط می گوید: در این خصوص اطلاع و خبری ندارم.

ایران آنلاین /در چند روز گذشته خبرهایی مبنی بر کاهش محدودیت برای میرحسین موسوی و زهرا رهنورد منتشر شد، خبری که از سوی منابع رسمی نه تایید شد و نه تکذیب و فقط دخترانشان از باز شدن پنجره‌های خانه این دو نفر خبر دادند.

این در حالی است که زمزمه‌های مبنی بر رفع حصر در روز عید قربان در محافل سیاسی شنیده می‌شود. در این راستا محمد حسین کروبی فرزند ارشد مهدی کروبی به اعتماد آنلاین می‌گوید که گشایش جدیدی در وضعیت محصوران را احساس نکرده است. او ادامه می‌دهد: فقط بعد از اینکه حاج آقا برای آخرین بار برای جراحی قلب به بیمارستان برده شدند، رفت و آمد فرزندان و نوه‌ها به خانه ایشان آزاد شد. از چند ماه قبل تاکنون گشایش بیشتری رخ نداده است.

او در واکنش به خبر رفع حصر در روز عید قربان گفت: در این خصوص اطلاع و خبری ندارم.

محمد حسین کروبی در پایان گفت: در ایام نوروز به خواهرزاده‌ها و برادرزاده‌های آقای کروبی بعد از هفت-هشت سال به نوبت اجازه دادند که ایشان را ملاقات کنند./اعتماد آنلاین

کپی