اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

تصویر پربیننده پدری که برای 3 فرزندش مادری می کند+ عکس

تصویر پربیننده پدری که برای 3 فرزندش مادری می کند+ عکس

تصویر پدری که برای پر کردن خلاء مادر برای 3 فرزندش با لباس زنانه در روزمادر میان فرزندانش حاضر شد 20 میلیون بازدید پیدا کرد

ایران آنلاین /12 آگوست در تایلند روز مادر نامگذاری شده است، برخلاف بیشتر کشورها که در 12 مارس روز مادر را جشن می گیرند تایلندی ها در آگوست آن را برگزار می کنند. روز مادر در مدارس و مهد کودک های تایلند با اجرای مراسم خاصی جشن گرفته می شود و کودکان و دانش آموزان در مقابل مادران خود زانو می زنند و از او به خاطر زحماتش قدرانی می کنند.
یک مرد تایلندی به نام "کاچای سام بونوتای" که از همسرش طلاق گرفته است، و دو فرزند دارد با لباس زنانه در این مراسم حاضر شد و در کنار سایر مادران نشست.
یکی از مادران حاضر در جشن عکس ها و فیلم هایی از او را منتشر کرد که تاکنون شش میلیون بازدید داشته است. او می گوید با این کار قصد داشته تا فرزندانش "ایمسوم" سه ساله و "اوزون" پنج ساله در غیاب مادرشان که در خارج از تایلند زندگی می کند، احساس «رها شدگی» نداشته باشند.
این عکس ها بسیاری از مردم تایلند را تحت تأثیر قرار داده و نگاه مثبتی به آن داشتند و از «بونوتای» و کاری که برای فرزندانش انجام داده حمایت کرده اند.

---

 

کپی