اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
لواندوفسکی ستاره مونیخ

افشاگری ستاره محبوب فوتبال: همه مدیران باشگاه پشتم را خالی کردند

افشاگری ستاره محبوب فوتبال: همه مدیران باشگاه پشتم را خالی کردند

ستاره سرشناس بایرن مونیخ برای اولین بار سکوت خود را شکست وداستان بی مهری مقام های باشگاه نسبت به خودش را بازگو کرد

ایران آنلاین /حالا دیگر شکی نیست که رابرت لواندوفسکی مهاجم ستار‌ه‌ی بایرن مونیخ قصد ترک این باشگاه را داشته و گزینه‌های اصلی او پیوستن به یکی از دو باشگاه رئال مادرید یا منچستریونایتد بوده. انتقادهای بسیار از این ستاره‌ی لهستانی در آلمان یکی از مهمترین دلایل ناراحتی لواندوفسکی بوده.
لواندوفسکی در مصاحبه‌ای اختصاصی با روزنامه‌ی بیلد آلمان به گفتگو درباره‌ی ناراحتی خود از حمایت‌های اندک مسئولین رد‌ه‌بالای بایرن مونیخ پرداخته.
لواندوفسکی در مصاحبه با بیلد گفت:" در ماه‌های آوریل و مه دیگر کسی نمانده بود که به من حمله نکند. در آن روزها به هیچ وجه احساس نمی‌کردم که باشگاه از من حمایت می‌کند. خودم را در مقابل سیل انتقادها تنها حس می‌کردم. به محض اینکه در دو یا سه بازی مهم گل نزدم ناگهان به خودم آمدم و دیدم همه دارند فریاد می‌زنند که لواندوفسکی را اخراج کنید. ولی از طرف باشگاه هیچکس پشتم نایستاد. هیچکدام از رؤسای باشگاه از من دفاع نکردند".
ناکامی لواندوفسکی در درخشش برای بایرن در بازی‌های مهم لیگ قهرمانان و نمایش ضعیف او در جام جهانی، به دور شدن او از باشگاه می‌انجامد. این درست است که بخشی از هواداران و مدیریت بایرن به دلیل عملکرد ضعیف لواندوفسکی با او به مخالفت برمی‌خیزند. لواندوفسکی در مصاحبه‌ی خود، قصدش برای ترک بایرن در اوایل تابستان جاری را انکار نمی‌کند.
لواندوفسکی گفت:" با مدیر برنامه‌هایم پینی زاهاوای به توافق رسیدم چون آن روزها دیگر در مونیخ حس خوبی نداشتم. در یک دوره‌ی کوتاه اتفاقات بد زیادی افتاد که باعث شد به این نتیجه برسم. احساس می‌کردم فصل اول حضورم در بایرن است، انگار نه انگار برای این باشگاه چه کارها که نکرده بودم. برای همین بود که به فکر رفتن افتادم".
واقعیت این است که صداقتی تا این حد در میان ورزشکاران نخبه به ندرت پیدا می‌شود. ولی صداقت لواندوفسکی در سخن گفتن از مشکلات آن روزها نشان می‌دهد او در حال حاضر از تصمیم نهایی‌اش برای ماندن در بایرن مونیخ راضی است.
لواندفوسکی در این باره گفت:" قلب من اینجا در مونیخ می‌تپد. من اینجا دیدم که هواداران باشگاه هنوز هوادارم هستند و من را می‌خواهند".
لواندوفسکی همچنان اعلام کرد که هیچوقت حاضر نبوده و نیست که از تاکتیک‌هایی که عثمان دمبله برای ترک باشگاهش بوروسیا دورتموند به کار بست، استفاده کند.
لواندوفسکی در این باره گفت:" من هرگز دست به اعتصاب نمی‌زنم و هرگز به باشگاهم اعلان جنگ نمی‌دهم. فعلاً که دیگر به این مسائل فکر نمی‌کنم و در خدمت باشگاه هستم".

کپی