اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری:

اختلاس 67 میلیاردی در سازمان بازنشستگی شهرداری / حکم بازداشت مدیر مالی دوران قالیباف

اختلاس 67 میلیاردی در سازمان بازنشستگی شهرداری / حکم بازداشت مدیر مالی دوران قالیباف

باید بیایید و ببینید که در 14 سال گذشته چه اختلاس‌هایی در شهرداری بوده

ایران آنلاین / مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری با اشاره به کشف دزدی در مجموعه عمران کارکنان می‌گوید: در حال تحقیق و بررسی هستیم و حتی برای این موضوع وکیل هم گرفته‌ام. مدیر امور مالی در اینجا بوده که ما اکنون حکم توقیف او را گرفته‌ایم.

به گزارش رویداد 24، سازمان بازنشستگی شهرداری و شرکت عمران کارکنان شهرداری زیرمجموعه آن، این روزها بسیار خبرساز شده‌اند. در مدت گذشته خبر استخدام ژن‌های خوب در این سازمان منتشر شد که البته مدیران آن اعلام کردند چنین موضوعی صحت نداشته است. این اتفاق در چند روز گذشته مجددا تکرار شد و خبر استخدام‌های دیگری از این سازمان به گوش رسید. در میان اخبار استخدام‌ها، اخبار دیگری به گوش می‌رسد و آنگونه که مدیران این مجموعه گفته‌اند به تازگی یک دزدی 67 میلیاردی مربوط به دوه قبل کشف شده است. این خبر را امید توفیقی مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران به رویداد۲۴ داده است. او گفته است: از مدت زمانی که روی کار آمده‌ام در حال تحقیق و بررسی هستیم و حتی برای این موضوع وکیل هم گرفته‌ام. مدیر امور مالی در اینجا بوده که ما اکنون حکم توقیف او را گرفته‌ایم.

مدیر شرکت عمران کارکنان شهرداری می‌گوید: 4 ماه است که بر سرکار آمده‌ام و در این مدت پرونده‌های آن‌ها مورد بررسی قرار گرفته است که بخشی از این پرونده‌ها نیز در دادگاه قرار دارد.

باید بیایید و ببینید که در 14 سال گذشته چه اختلاس‌هایی در شهرداری بوده

توفیقی می‌گوید: باید بیایید و ببینید که در 14 سال گذشته چه اختلاس‌ها و پرونده‌های عجیبی وجود دارد. امروز شهرداری تهران 54 هزار میلیارد تومان بدهکار است و هیچ کس هم جرات گفتن آن را ندارد، آقای نجفی شهردار سابق تهران این موضوعات را اعلام کرد که برایشان مشکل درست شد. در این شرایط ما آمدیم که حقوق بازنشستگان را سر و سامان دهیم اما به یکباره با وضعیت بسیار اسفباری از دزدی و بخور بخور مواجه شدیم.

کپی