اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹

تازه ترین اتهام نتانیاهو ؛ تلاش برای برکناری رئیس پلیس رژیم صهیونیستی

تازه ترین اتهام نتانیاهو ؛ تلاش برای برکناری رئیس پلیس رژیم صهیونیستی

همزمان با تحقیقات درباره اقدام نتانیاهو مبنی بر دریافت رشوه و فساد مالی وی گزارش هایی مبنی بر تلاش های پشت پرده نتانیاهو برای برکناری " رونی الشِخ " رئیس پلیس اسرائیل منتشر شده است.

ایران آنلاین / به گزارش روزنامه جروزالم پست چاپ فلسطین اشغالی، نخست وزیر رژیم صهیونیستی به تلاش برای برکناری رئیس نیروهای امنیتی این رژیم متهم شد. نتانیاهو به تلاش برای برکناری رئیس نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی متهم شد

این روزنامه در گزارشی به قلم " توواح لازاروف" در پایگاه اینترنتی خود نوشت روز جمعه واحد جرائم ملی و مسئول امنیتی اسرائیل از نتانیاهو در محل سکونتش در قدس درباره پرونده موسوم به پرونده چهارهزار که به نام پرونده " امور بزک" هم شناخته می شود بازجویی کرد. همزمان با تحقیقات درباره اقدام نتانیاهو مبنی بر دریافت رشوه و فساد مالی وی گزارش هایی مبنی بر تلاش های پشت پرده وی برای برکناری " رونی الشِخ " رئیس پلیس اسرائیل منتشر شده است.
روز دوشنبه کانال دو تلویزیون اسرائیل در گزارشی اعلام کرد بین نتانیاهو و دیوید بیتان از نمایندگان کنست اسرائیل که زمانی رئیس ائتلاف سابق بود توافق شده است که وی جایگزین گیلاد اردن وزیر امنیت عمومی اسرائیل بشود. بسیاری معتقدند دیوید بیتان حامی نتانیاهو است و این تصور وجود دارد زمانی که وی رئیس پلیس بشود این برای نتانیاهو بسیار بهتر خواهد بود. هم نتانیاهو هم دیوید بیتان موضوع توافق برای برکناری رئیس پلیس اسرائیل را رد کرده اند.
کانال دو تلویزیون اسرائیل اعلام کرده است صدای ضبط شده مکالمه تلفنی دیوید بیتان و دوستان نزدیک نتانیاهو را در ای خصوص در اختیار دارد./ خبرگزاری صدا و سیما

کپی