اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

هاشمی: در طول یک سال 50 جلسه کمیسیون‌های تخصصی برگزار کردیم

هاشمی: در طول یک سال 50 جلسه کمیسیون‌های تخصصی برگزار کردیم

محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه در این یک سال 60 جلسه هم اندیشی و 73 جلسه هیئت رئیسه برگزار کردیم، گفت: ما 50 جلسه کمیسیون‌های تخصصی برگزار کرده و هزار بازدید داشتیم و با مردم ملاقات کردیم که شرح این فعالیت‌ها به زودی منتشر می‌شود.

ایران آنلاین / محسن هاشمی‌رفسنجانی در هشتاد و یکمین جلسه شورای شهر تهران که امروز، سه‌شنبه برگزار شد، ضمن گرامیداشت فرا رسیدن روز عرفه و عید قربان، اظهار داشت: امروز مصادف با آخرین جلسه رسمی شورا در سال نخست آن است.

وی افزود: اگر بخواهیم نامی برای این شورا انتخاب کنیم، بهترین عنوان شورای مردم است، زیرا این شورا بالاترین تناسب آرا را از لحاظ مشارکت مردمی برای خود رقم زده است و این مسئولیت سنگینی را متوجه ما کرده است.

هاشمی رفسنجانی با تأکید بر اینکه زبان اعضا از لطف شهروندان به دلیل این انتخاب قاصر است،گفت: شهادت می‌دهم که به جز من که عذر و تقصیر دارم، 20 همکارم خود را وقف خدمت به مردم کرده‌اند.

رئیس شورای شهر تهران افزود: شورای پنجم شورایی یک دست و همدل است که از تعصب به دور بوده و به انتقادات گوش می‌دهد.

وی با بیان اینکه در این یک سال 60 جلسه هم اندیشی و 73 جلسه هیئت رئیسه برگزار کردیم، گفت: ما 50 جلسه کمیسیون‌های تخصصی برگزار کرده و هزار بازدید داشتیم و با مردم ملاقات کردیم که شرح این فعالیت‌ها به زودی منتشر می‌شود.

هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه این لایحه از طرف شهرداری به شورا ارائه شده است، گفت: اعضای شورا 190 تذکر داده‌اند و 46 نطق قبل دستور داشته‌اند.

رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه مهمترین عرصه ظهور شورا در انتخاب شهردار نمایان می‌شود، گفت:‌ چون عملکرد شهردار بسیار مهم است، ما امید داریم افشانی باعث سرافرازی شورای پنجم شود.

کپی