اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

عاشورزاده با شکست حریف ویتنامی مدال برنزش را قطعی کرد

عاشورزاده با شکست حریف ویتنامی مدال برنزش را قطعی کرد

فرزان عاشورزاده نماینده 58- کیلوگرم تیم ملی تکواندو مردان با شکست نماینده ویتنام مدال برنز خود را قطعی کرد.

ایران آنلاین /دومین روز از هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی در حالی از صبح امروز(دوشنبه) آغاز شده است که فرزان عاشورزاده هوگوپوش وزن 58- کیلوگرم تیم ملی کشورمان کارش را در بازی‌های آسیایی جاکارتا با پیروزی آغاز کرد. فرزان تنها نماینده از تیم ملی مردان در مسابقات امروز است. او در دور اول با قرعه استراحت مواجه شد و در دور بعدی به مصاف "سوناتف" از تاجیکستان رفت. عاشورزاده این دیدار را با نتیجه 26 بر 3 به سود خود به پایان برد و راهی دور بعد مسابقات شد. وی در ادامه 13 بر 6 کواک هونگ وُ از (ویتنام) را شکست داد و مدال برنز خود را قطعی کرد.

ملیکا میرحسینی بانوی هوگوپوش ایران در وزن 67- کیلوگرم در دومین دیدار خود در بازی‌های آسیایی شکست خورد و از دور مسابقات کنار رفت. او که با پیروزی بر نماینده ویتنام در گام نخست به مرحله یک‌چهارم نهایی رسیده بود، در این مرحله به مصاف جولیانا الصادق از اردن رفت و این بازی را با نتیجه 21 بر 5 به حریف اردنی‌اش واگذار کرد. میرحسینی پس از مصدومیت کیمیا علیزاده با تصمیم مسئولان فدراسیون جایگیزین علیزاده شد و راهی بازی‌های آسیایی اندونزی شد.

الهه شیدایی نماینده وزن 53- کیلوگرم کیلوگرم تیم ملی بانوان در مرحله یک چهارم شکست خود و از گردونه رقابت‌ها حذف شد. این دیدار با نتیجه 3 بر 11 به سود فریزا الدانگوروا از قزاقستان به پایان رسید.

اخبار ورزشی ایران آنلاین را در لینک زیر ملاحظه فرمایید:

http://www.ion.ir/News/400463

 

کپی