اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

انتقام جویی عجیب مرد از همسرش در فضای مجازی

انتقام جویی عجیب مرد از همسرش در فضای مجازی

یک مرد جوان که با هدف انتقام جویی، عکس های شخصی همسرش را در فضای مجازی منتشر کرده بود دستگیر شد.

ایران آنلاین /سرهنگ فیروز سرخوش نهاد رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان همدان روز دوشنبه گفت زنی با مراجعه به پلیس فتا خبر از انتشار تصاویر خصوصی اش در فضای مجازی و ارسال این تصاویر برای برادرش می دهد.

وی اضافه کرد: پس از بررسی های صورت گرفته مشخص شد که فردی با استفاده از پیام رسان تلگرام به صورت ناشناس تصاویر شخصی این زن را برای برادر او ارسال کرده است.
رئیس پلیس فتا همدان بیان کرد: کارشناسان پلیس فتا در جریان تحقیقات فنی عامل این تخلف را شناسایی و دستگیر کردند و پس از رودرو کردن متهم و شاکی مشخص شد که متهم همسر این زن است.
سرهنگ سرخوش نهاد ادامه داد: متهم به علت سوء ظن و بی اعتمادی به همسرش دچار اختلاف با او شده و آنها درصدد جدایی از یکدیگر بودند.
وی اضافه کرد: متهم یک کارت حافظه مملو از عکس های شخصی همسرش را در منزل پیدا کرده و برای اثبات ادعای خود، این تصاویر را به صورت ناشناس برای برادر او ارسال می کرد.
رئیس پلیس فتا عنوان کرد: او با این شیوه درصدد بدنام کردن همسرش و اثبات ادعای سوء ظن به وی بود که در نهایت توسط پلیس دستگیر شد.
سرهنگ سرخوش نهاد با بیان اینکه فضای مجازی محلی برای انتقام جویی نیست تاکید کرد: افراد برای رفع مسائل و مشکلات، ریش سفیدان و بزرگان را واسطه قرار داده یا در نهایت برای رفع مشکل به مراجع قضایی مراجعه کنند.
گفتنی است؛ 300 فقره پرونده قضایی چهار ماهه ابتدایی امسال در حوزه پلیس فتا استان همدان تشکیل شد که برداشت غیرمجاز، کلاهبرداری و مزاحمت اینترنتی بیشترین آمار پرونده ها را تشکیل می دهند./ ایرنا 

کپی