اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸

رضا اطری از فینال بازماند

رضا اطری از فینال بازماند

نماینده وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی ازاد ایران در دیدار نیمه نهایی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ برابر حریف خود از مغولستان اینبار نیز با نمایشی ضعیف شکست خورد و راهی دیدار رده‌بندی شد تا برای کسب مدال برنز به روی تشک برود.

ایران آنلاین /در ادامه رقابت های کشتی آزاد بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ که در جاکارتا پایتخت اندونزی در حال برگزاری است،رضا اطری نماینده وزن ۵۷ کیلوگرم ایران در دیدار نیمه نهایی برابر بخبایار اردنبات دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیا از مغولستان رفت و در پایان با نتیجه ۸ بر ۲ شکست خورد و از رسیدن به فینال بازماند.

اطری پیش از این در دور نخست استراحت کرد سپس مقابل نماینده کشور نپال در یک مبارزه آسا در مدت زمان ۲ دقیقه با نتیجه ده بر صفر پیروز شد.اطری در دومین مبارزه و در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف ساندیپ تومار قهرمان آسیا از هند رفت و در پایان با نتیجه ۱۵ بر ۹ به برتری رسید و راهی نیمه نهایی شد.

پیش از این حسن یزدانی در وزن ۸۶ و علیرضا کریمیدر وزن ۹۷ کیلوگرم با برتری مقابل رقبای خود راهی دیدار نیمه نهایی شدند.

مصطفی حسین‌خانی نیز در وزن ۷۴ کیلوگرم در سومین مبارزه برابر بکزاد عبدالرحمان‌اف  دارنده مدال برنز جهان و قهرمان آسیان از ازبکستان به روی تشک رفت و در حالیکه تا ۲۵ ثانیه مانده به پایان مبارزه ۲ بر ۲ از حریف پیش بود با زیرگیری حریف مواجه شد و در خاک حریف نشست تا ۴ بر ۲ این مبارزه را واگذار کند. مهران نصیری نیز در وزن ۶۵ کیلوگرم پس از شکست مقابل حریف چینی در مبارزه نخست از دور رقابت‌ها کنار رفت.

پرویز هادی در سنگین وزن آخرین آزادکار ایران در این رقابت‌هاست که فردا(دوشنبه)به مصاف رقبای خود خواهد رفت./ 

کپی