اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

میثم تیموری امروز در تمرین استقلال حاضر شد

میثم تیموری امروز در تمرین استقلال حاضر شد

«میثم تیموری» بازیکن جدید تیم فوتبال استقلال که در لیگ هجدهم به جمع آبی های پایتخت پیوسته است، در نخستین جلسه تمرینی این تیم حضور یافت.

ایران آنلاین / تمرین نوبت صبح تیم فوتبال استقلال امروز یکشنبه و ساعتی پیش در مجموعه صنایع دفاع برگزار شد و تیموری که به تازگی آبی پوش شده و مصدوم تیم پایتخت است به همراه سایر بازیکنان این تیم در این جلسه تمرینی شرکت کرد.

مدافع سابق تیم پارس جنوبی جم در حالی تمرینات گروهی خود را آغاز کرده است که 22 مرداد ماه جاری در هیات فوتبال استان تهران قرارداد خود را با تیم استقلال به صورت رسمی ثبت کرد.
هر چند تیموری از جمله پدیده های لیگ هفدهم بود و در فصل نقل و انتقالات راهی استقلال تهران شد، ولی پس از حضور در این تیم رباط صلیبی پای خود را به تیغ جراحان سپرد و پیش بینی می شود او از هفته ششم بتواند آبی پوشان را در رقابت های لیگ برتر فوتبال همراهی کند.
این در حالی است که علاوه بر تیموری، «مرتضی آقا خان» دیگر بازیکن تیم استقلال که از تیم پیکان به خدمت گرفته شده، به دلیل مصدومیت همچنان در تمرینات غایب است.
تمرین نوبت عصر آبی پوشان ساعت 18 و 30 دقیقه امروز برگزار می شود.
تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه هجدهمین دوره رقابت های لیگ برتر و هفته پنجم مسابقات، روز چهارشنبه 31 مرداد ماه در ورزشگاه آزادی میزبان فولاد خوزستان است.

کپی