اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

پیگیری تمرین تیم فوتبال امید پس از برتری برابر کره شمالی

پیگیری تمرین تیم فوتبال امید پس از برتری برابر کره شمالی

بازیکنان تیم فوتبال امید تمرین ریکاوری خود را پس از برتری برابر کره شمالی انجام دادند.

ایران آنلاین / تمرین تیم امید کشورمان صبح امروز (شنبه) ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی در زمین گلف «جی با با چی کارا» پیگیری شد و همه نفرات زیر نظر کرانچار، شاهرودی، بختیاری زاده و ماجدی تمرین کردند.

* در این تمرین ابتدا بازیکنان به دو دسته تقسیم شدند، نفرات ثابتی که مقابل کره شمالی بازی کردند به گوشه‌ای از زمین رفته و نفرات ذخیره نیز زیر نظر کرانچار تمرینات اختصاصی را برگزار کردند.

* با توجه به تمرکز ویژه کرانچار روی بازیکنان ذخیره اینچنین به نظر می رسید که تیم امید کشورمان در دیدار سوم از بازی‌های آسیایی تغییرات زیادی در ترکیب خود ایجاد خواهد کرد.

* بازیکنانی که مقابل کره شمالی ۹۰ دقیقه بازی کرده بودند زیر نظر شاهرودی و بختیاری زاده و ماجدی تمرین سبکی را اعم از نرم دوی و کار با توپ را انجام دادند، اما نفراتی که دیروز مقابل کره به میدان نرفته بودند به دستور کرانچار تمرینات‌شان فشرده‌تر بود و دوهای سرعتی در دستور کادر ملی پوشان قرار گرفته بود.

* با توجه به پیروزی سه بر صفر تیم امید کشورمان مقابل کره شمالی روحیه بازیکنان امید را افزایش داده، به طوری که در تمرین امروز همه نفرات از شور و نشاط خاصی برخوردار بودند.

تمرین امیدهای کشورمان پس از یک ساعت در چمن به پایان رسید و ملی‌پوشان سپس برای ریکاوری مطلوب‌تر راهی استخر شدند و راس ساعت ۱۲:۴۵ زمین گلف «جی بارا» را به مقصد هتل کلکشن ترک کردند تا برای صرف ناهار آماده شوند./ مهر

کپی