اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

بازخوانی کتاب من عزتم، بچه سنگلج با صدای بهروز رضوی در رایو تهران

بازخوانی کتاب من عزتم، بچه سنگلج با صدای بهروز رضوی در رایو تهران

کتاب خاطرات زنده یاد عزت الله انتظامی با عنوان من عزتم، بچه سنگلج از امشب تا جمعه دوم شهریورماه، با صدای بهروز رضوی در برنامه کتاب شب رادیو تهران بازخوانی می شود.

ایران آنلاین /محمدباقر رضایی سردبیر و نویسنده برنامه کتاب شب، گفت: کتاب 'من عزتم، بچه سنگلج' که توسط غزاله سلطانی تهیه و تدوین و از سوی «نشر سخن» منتشر کرده است، شامل عکس ها و خاطرات پراکنده زندگی شادروان عزت الله انتظامی است که در آن، نکته های جذابی از زندگی عمومی و خصوصی آقای بازیگر سینمای ایران و همچنین از محله های تهران قدیم بیان شده که خواندن و شنیدنشان نوستالژی خاصی ایجاد می کند.

رضایی افزود: گران بودن قیمت این کتاب (به دلیل کاغذ اعلا وعکس های رنگی فراوان) باعث شده که همگان نتوانند از مطالب آن استفاده کنند، بنابراین برنامه کتاب شب رادیو تهران که رسالتش خوانش کتاب های برتر ایران و جهان برای عموم است، این کتاب را در هفت قسمت 20 دقیقه ای با صدای گوینده پیشکسوت رادیو بهروز رضوی باز خوانی می کند تا علاقه مندان بتوانند از مطالب آن استفاده کنند.
برنامه کتاب شب با تهیه کنندگی محمود احمدی و رضا قربانی و مدیریت گروه اخلاق و زندگی شهروندی رادیو تهران بین ساعت 23:30 تا 24 روی آنتن می رود، علاقه مندان می توانند این برنامه را بعد از پخش از طریق سایت رادیو تهران قسمت کتاب گویا در اختیار داشته باشند.
عزت الله انتظامی بازیگر کهنه کار سینمای ایران صبح جمعه بیست و ششم مردادماه در سن 94 سالگی دار فانی را وداع گفت./ایرنا

کپی