اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

ثبت 200 فقره سرقت در کارنامه 2 دزد

ثبت 200 فقره سرقت در کارنامه 2 دزد

جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری دو سارق حرفه ای لوازم داخل خودرو خبر داد و گفت: سارقان به 200 فقره سرقت اعتراف کردند.

ایران آنلاین / سرهنگ سید محمد حسینی در این باره، گفت: ماموران کلانتری چیتگر روز چهارشنبه هنگام گشت زنی در سطح حوزه متوجه ایستادن دوبله یک دستگاه خودروی سواری در کنار خودرویی دیگر در خیابان شدند.

وی با اشاره به اینکه راننده آن، خودروی خود را آماده حرکت نگه داشته بود و شخص دیگری در حال خالی کردن صندوق عقب خودروی پارک شده بود، افزود: متهمان به محض مشاهده واحد گشت کلانتری با خودرو به سرعت از محل متواری شدند.

وی افزود: ماموران پس از مدتی تعقیب و گریز موفق شدند خودروی سارقان را در حد فاصل بزرگراه کرج- بلوار ایران خودرو متوقف و متهمان را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به بررسی های صورت گرفته در خصوص سوابق متهمان، بیان داشت: هر دو متهم دارای چندین سابقه کیفری در خصوص سرقت می باشند که پس از رهایی از زندان دوباره اقدام به سرقت لوازم داخل خودرو کرده بودند.

براساس گزارش سایت پلیس، وی با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به ۲۰۰ فقره سرقت در چیتگر و مناطق غربی پایتخت اعتراف کردند، گفت: هر دو سارق برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند./ایسنا 

 

کپی