اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹

کشف سه هزار لیتر سوخت قاچاق در اتوبوس مسافربری + عکس

کشف سه هزار لیتر سوخت قاچاق در اتوبوس مسافربری + عکس

یک اتوبوس حامل بیش از سه هزار سوخت قاچاق جاساز که جان مسافرین را به مخاطره انداخته بود، در قشم توقیف شد.

ایران آنلاین /حسین الهی فرمانده انتظامی قشم در قشم اظهار داشت: در این اتوبوس که از مبدا شیراز حرکت کرده بود، تعداد زیادی محفظه در قسمت کف، زیر صندلی و قسمت بار برای جاسازی سوخت به صورت کاملا حرفه‌ای تعبیه شده بود.

وی افزود: ماموران انتظامی قشم به هنگام کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان به این اتوبوس مشکوک شده و در بازرسی دقیق از آن موفق به کشف بیش از سه هزار لیتر سوخت قاچاق شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم خاطرنشان کرد: جاسازی سوخت قاچاق در اتوبوس مسافری، صرف نظر از تاثیر سوئی که بر اقتصاد ملی دارد، بسیار خطرناک برای جان مسافران است.الهی با بیان اینکه به هیچ فردی اجازه نخواهیم داد با جان مردم بازی کنند تصریح کرد: در همین رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قشم با اشاره به اینکه مسیر تردد خودروهای عمومی در مسیر ورودی در  بندر لافت را رصد می‌کنیم و با متخلفان برخورد قاطع و جدی خواهد شد تصریح کرد: پیگیری مطالبات عمومی مردم و مبارزه با قاچاق سوخت، مواد مخدر و مشروبات الکلی از جمله مهمترین اولویت‌های نیروی انتظامی در شهرستان قشم است و در این مسیر با کسی تعارف ندارد./فارس

 

کپی