68 هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان کشف شد

حوادث /
شناسه خبر: 399826

پلیس آگاهی پس از بررسی مدارک بار این خودروها در بازرسی از آنها مقدار 64 هزار و 200 لیتر بنزین قاچاق و فاقد هرگونه مجوز حمل کشف کردند.

ایران آنلاین /فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۶۴ هزار و ۲۰۰ لیتر بنزین قاچاق در بازرسی از ۲ دستگاه تریلی در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس سردار محمد قنبری اظهار داشت : روز گذشته ماموران دایره مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی شهرستان چابهار هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور چابهار – سرباز به 2 دستگاه تریلی تانکر دار مشکوک شدند.

وی تصریح کرد: پلیس آگاهی پس از بررسی مدارک بار این خودروها در بازرسی از آنها مقدار 64 هزار و 200 لیتر بنزین قاچاق و فاقد هرگونه مجوز حمل کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به توقیف خودروها خاطرنشان کرد: راننده‌های متخلف پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

وی خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان و به کارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق کالاهای اساسی مبارزه خواهد کرد و شهروندان نیز می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمینه قاچاق کالا با شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند./عصر ایران