اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

68 هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان کشف شد

68 هزار لیتر سوخت قاچاق در سیستان کشف شد

پلیس آگاهی پس از بررسی مدارک بار این خودروها در بازرسی از آنها مقدار 64 هزار و 200 لیتر بنزین قاچاق و فاقد هرگونه مجوز حمل کشف کردند.

ایران آنلاین /فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۶۴ هزار و ۲۰۰ لیتر بنزین قاچاق در بازرسی از ۲ دستگاه تریلی در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس سردار محمد قنبری اظهار داشت : روز گذشته ماموران دایره مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی شهرستان چابهار هنگام کنترل خودروهای عبوری در محور چابهار – سرباز به 2 دستگاه تریلی تانکر دار مشکوک شدند.

وی تصریح کرد: پلیس آگاهی پس از بررسی مدارک بار این خودروها در بازرسی از آنها مقدار 64 هزار و 200 لیتر بنزین قاچاق و فاقد هرگونه مجوز حمل کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به توقیف خودروها خاطرنشان کرد: راننده‌های متخلف پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.

وی خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان و به کارگیری حداکثری امکانات خود با پدیده شوم قاچاق کالاهای اساسی مبارزه خواهد کرد و شهروندان نیز می‌توانند اخبار و اطلاعات خود را در زمینه قاچاق کالا با شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند./عصر ایران

کپی