اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

تیم کودتا علیه افشین قطبی چه کسانی بودند/ خداداد علیه ژنرالهای فوتبال ایران افشاگری کرد

تیم کودتا علیه افشین قطبی چه کسانی بودند/ خداداد علیه ژنرالهای فوتبال ایران افشاگری کرد

خداداد عزیزی مثل برخی بازیکنان کهنه کار جعبه سیاه حوادث تلخ فوتبال ایران را پیش خود پنهان کرده است و در هر بزنگاه مشتی از این اطلاعات و اسناد گرانقیمت را فاش می کند او این بار اسنادو ادعایی را علیه برخی از ژنرالهای فوتبال به زبان آورد و برای اولین بار طی این سالها از افرادی به نام «تیم کودتا علیه قطبی» سخن راند

ایران آنلاین /خداداد عزیزی پس از رفتن از باشگاه سپیدرود، حسابی از بعضی اتفاقات شاکی است. او در گفت‌وگوی جدیدش درباره دو دوره تاریخی فوتبال ایران دو خاطره جنجالی گفته است.

طبق گزارش خبرآنلاین افشین قطبی روزی که از ایران رفت، درباره دو ملی پوش خیلی شاکی بود. این قدر شاکی که اعتقاد داشت اصلا اشتباه کرده است آنها را با خود به قطر برده است. اصلا از همان بازی ها بود که تیم ملی یک سری تغییر بزرگ را تجربه کرد. علی کریمی در اردوی اتریش قبل از مسابقات از تیم ملی به دلیل دعوا با قطبی، کنار کشید و جنگ قدرت در تیم عوض شد. حالا خداداد از این گفته که دو بازیکن در تیم ملی علیه قطبی کودتا کرده بودند و می خواستند زیرآبش را بزنند.
او گفته است: «من در سال 1389 که در تیم ملی نبودم هم خاطره از تیم ملی دارم. یکی از بازیکنانی که هنوز بازی می کند و یکی از بازیکنان سابق که الان مربی شده است، می خواستند قطبی را بردارند. آنها به رحمتی، سیدجلال و چند نفر دیگر هم گفته بودند که بروند پیش سعیدلو و کار مربی را تمام کنند ولی بقیه این ماجرا را قبول نکردند.»
البته تیم ملی ایران با قطبی در مسابقات 2011 برابر کره و در دقایق اضافه گل خورد و از مسابقات کنار رفت. شوت راه دور پشت هجده که یک هافبک دفاعی، یک دفاع و گلر تیم ملی در گل شدنش نقش داشتند اما این بخشی از فوتبال بود.
آنچه اما درباره این تیم رخ داده بود، اختلاف بین قطبی و دو سه بازیکن تیم بود. او آن زمان گفته بود کاش از قاسم حدادی فر استفاده می کرد و کاش دو سه بازیکن داشت که جای گروهی از اسمی ها با خود به جام ملتهای آسیا می برد.
البته بعد از آن مسابقات یکی از سرشناس ترین بازیکنان تیم ملی که لژیونر هم بود در دو مصاحبه معروف با برنامه نود و یک روزنامه ورزشی به شدت از افشین قطبی انتقاد کرد و این اصلا چیز عجیبی نیست و با یک سرچ ساده می توان دریافت روی صحبت خداداد با کدام بازیکن است!
این اما تنها موردی نبوده که خداداد از آن پرده برداشته. او در این مصاحبه تند از اردوی هنگ کنگ سخن گفته است . اینکه یکی دو بازیکن جوان وقت تیم ملی از فروشگاهی سرقت کرده بودند و اتوبوس تیم ملی را برای این سرقت، دو ساعت نگه داشته بودند
فقط نگاهی به دلایل این مصاحبه و دعواهای اخیر خداداد اگر داشته باشید، احتمالا می توان پیش بینی کرد مخاطب این ادعاهای تند چه کسانی بوده اند!

کپی