اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

دژاگه در واکنش به سوال توهین آمیز یک خبرنگار: آیا من بی احترامی کردم؟!

دژاگه در واکنش به سوال توهین آمیز یک خبرنگار: آیا من بی احترامی کردم؟!

اشکان دژاگه کاپیتان تیم ملی با انتشار پستی در اینستاگرام به سوال توهین آمیز یک خبرنگار واکنش تندی نشان داد.

ایران آنلاین / ستاره این فصل تیم تراکتور که سابقه حضور در فولام، ناتینگهام فارست و ... را دارد، در بازی استقلال اولین بازی برای تیم تراکتورسازی و همچنین لیگ ایران را تجربه کرد. او نمایش متوسطی در اولین دیدار داشت و تراکتور با سه گل شکست خورد.

در میکسدزون یک خبرنگار سوال عجیب و توهین آمیزی از دژاگه کرد و پرسید که آیا برای استراحت به ایران آمده اید؟ دژاگه آن جا با احترام پاسخ این خبرنگار را داد اما به نظر می‌رسد هضم آن برای کاپیتان تیم ملی بسیار سخت بوده است.

او با انتشار تصویری از دست ها و تتوهایش در اینستاگرام خود نوشت:

موقعی که یه خبرنگار بعد از یه بازی به این سختی از من می پرسه آقای دژاگه اومدین به لیگ ایران برای استراحت کردن؟ آیا این بی احترامی نیست؟ این سوال یه بی احترامی به لیگ ایرانه یه بی احترامی به تمام بازیکنای ایرانی و یه بی احترامی  به فدراسیون ایران و حتی بقیه خبرنگاران عزیز.

بهتون می گم دقیقا با این سوال منظور ایشون چی هستش. که لول لیگ ایران اینقدر بده که من اومدن اینجا استراحت کنم. و این واقعا درد داره!!!

خوب الان من یه سوال دارم؟ آیا من بی احترامی کردم که دارم فقط فوتبال بازی می کنم و مردم ممکنه تاتوهای منو ببینن؟ یا ایشون که این سوال رو می پرسن؟

ولی یه چیزی که من از پدر و مادرم یاد گرفتم تو زندگیم اینه که احترام بذارم به هر آدمی تو این دنیا و به هر قانونی. و این کارم این دفعه می کنم و احترام می ذارم!!! و باور کنید که حتی منو قوی ترم می کنه. یه چیزم لطفا فراموش نکنید که من هر دقیقه که تو زمین فوتبال عرق می ریزم، به عشق این پرچمه. لطفا الانم دیگه بذارید من تمرکز کنم به کارم و بذارید فوتبال بازی کنم.

کپی