اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۳ مهر ۱۳۹۹

پوستر پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم منتشر شد

پوستر پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم منتشر شد

پوستر پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) چند روز بعد از اعلام فراخوان شرکت متقاضیان در این رویداد، با طراحی پرهام عرب (از هنرمندان گرافیست کشورمان) در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

ایران آنلاین / پرهام عرب درباره محتوای تصویری پوستر این دوره از جشنواره توضیح داد: طراحی پوستر جشنواره نوای خرم همواره برای بنده شیرین و جذاب بوده و هر زمان که برای  رسیدن به ایده تلاش می‌کنم توجه روح استاد همایون خرم را احساس می‌کنم و در پی این هستم تا علاقه ایشان به گسترش موسیقی اصیل ایرانی را به نسل‌های آینده در قالب یک تصویر نشان دهم. امیدوارم که طراحی انجام شده با رضایتمندی روان استاد و علاقه‌مندان عرصه موسیقی همراه باشد.

پنجمین جشنواره و جایزه همایون خرم (نوای خرم) با هدف ارتقای سطح هنری و موسیقایی و استفاده از نمونه‌ها و الگوهای موجود در هنر ایرانی برای هنرمندان گروه سنی زیر ۱۸ سال، ۸ تا ۱۶ آذر ۹۷ توسط موسسه فرهنگی هنری راد نواندیش با مدیریت بردیا صدرنوری در فرهنگسرای نیاوران تهران و تالار وحدت برگزار می‌شود.

در این دوره از جشنواره که با همکاری دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میزبان دوستداران موسیقی اصیل ایرانی است، نوازندگان  تمامی سازها، خوانندگان و همچنین گروه‌های موسیقی کودک و نوجوان داوطلب (کمتر از ۱۸ سال) می‌توانند با اجرای یکی از تصانیف و یا قطعات بی‌کلام استادان روح‌الله خالقی، مجید وفادار، مهدی خالدی، علی تجویدی، همایون خرم، حبیب‌الله بدیعی، پرویز یاحقی و اسدالله ملک که به شکل رسمی عرضه شده، به صورت تک‌خوانی، تک‌نوازی، هم‌خوانی، هم‌نوازی و گروه‌نوازی در این جشنواره شرکت کنند./ایلنا

کپی