اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹

جزئیات توطئه مرگبار خانوادگی برای پدر

جزئیات توطئه مرگبار خانوادگی برای پدر

پسر ناخلفی که با همدستی همسرش و نامادریش ، پدرش را به قتل رسانده بود ، تحویل مراجع قضایی شد .

ایران آنلاین /سرهنگ علی اکبر بای فرمانده انتظامی شهرستان رامیان روز چهارشنبه گفت: اوایل مرداد امسال با سقوط یک دستگاه خودرو به دره ای در یکی از روستاهای شهرستان رامیان، جسد سوخته یک مرد نیز در خودرو پیدا شد.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع و برخی شواهد که حکایت از عمدی بودن این اتفاق داشت، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات اولیه، فرزند متوفی که در لحظه حادثه همراه وی بوده در این خصوص گفته بود: پدرم به علت سرعت بالا و ناتوانی در کنترل خودرو به سمت دره منحرف شد اما من توانستم بموقع از خودرو بیرون بپرم.
سرهنگ بای در ادامه بیان کرد: پلیس با شنیدن اظهارات مشکوک پسر متوفی و بررسی صحنه حادثه، موفق شد با استفاده از شگرد‌های پلیسی پرده از راز یک جنایت بردارد.
فرمانده انتظامی رامیان افزود: پسر جوان که در مقابل شواهد چاره‌ای جز اعتراف به قتل پدر نداشت، اقرار کرد با توطئه نامادری و همسر خود، پدرش را به قتل رسانده اند و در تشریح نحوه ارتکاب قتل نیز گفت که ابتدا با خوراندن قرص خواب، پدر را مسموم و سپس با ضربه به سر او را به قتل رسانده و برای فرار از قانون اقدام به صحنه سازی کردیم.
فرمانده انتظامی شهرستان رامیان خاطرنشان کرد: قاتل به همراه دو همدستش دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.
شهرستان 85 هزار نفری رامیان در شرق گلستان قرار دارد./ ایرنا 

کپی