اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹

نعیمه نظام‌دوست :بخاطر انتشار عکس استاد مشایخی در بیمارستان یک هفته گریه کردم

نعیمه نظام‌دوست :بخاطر انتشار عکس استاد مشایخی در بیمارستان یک هفته گریه کردم

نعیمه نظام‌دوست بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها کمدی پرفروش «هزارپا» را در حال اکران دارد می‌گوید این فیلم کمدی شریفی است که نخواسته مخاطب را به هر قیمتی بخنداند.

ایران آنلاین / مهم ترین حرف های نظام‌دوست درباره هزار پا و حواشی عیادت از جمشید مشایخی گفت :رضا عطاران الان سوپراستار سینمای ایران است و در کمدی حرف اول را می‌زند اما باورتان نمی‌شود که نسبت به 20 سال قبل که با هم کار مشترک داشتیم، او نه تنها به لحاظ اخلاقی و رفتاری عوض نشده است، بلکه افتاده‌تر هم شده.

🔸شوخی‌هایی هم که شخصیت رضا (رضا عطاران) با خانم کمالی می‌کرد، صرفا به جهت خنده و یا مسخره کردن او نبود، او هم می‌خواست حرف خودش را بزند که دست از سر من بردار اما خانم کمالی اصلا جدی نمی‌گرفت و به سماجت خودش ادامه می‌داد.
🔸در سینما هم در «توفیق اجباری» با هم همبازی شدیم که شاید به لحاظ برخی به اصطلاح کل‌کل‌هایی که با هم داشتیم، یک مقدار به «هزارپا» شباهت داشت.
🔸(درباره عکس خبرساز عیادت از جمشید مشایخی)اجازه بدهید من یک واقعیتی را به شما بگویم، آن روز  اصلا ما گوشی‌‌مان را از کیف‌مان بیرون هم نیاوردیم و هیچ عکسی نگرفتیم و آن عکس را هم من پخش نکردم، حتی می‌توانم بگویم ما پخش نکردیم و اصلا ما نخواستیم که عکسی بگیریم. آقای هاشم‌پور که اصلا موبایل ندارند.
🔸فردی که آن‌جا بود و دوربین دستش بود، در فاصله‌ای چند ثانیه‌ای به ما گفت این سمت را نگاه کنید و آن عکس گرفته شد.
🔸بعد از انتشار آن عکس در کنار تخت استاد مشایخی در بیمارستان، ما را نابود کردند، من به خاطر این ماجرا یک هفته گریه می‌کردم و حال خوشی نداشتم./خبرآنلاین

کپی