اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹

حرف های پر انرژی مرضیه برومند به تحریم های ترامپ:فردای ما روشن است

حرف های پر انرژی مرضیه برومند به تحریم های ترامپ:فردای ما روشن است

دبیر جشنواره هفدهم تئاتر عروسکی تهران خطاب به رییس جمهور آمریکا و دوستانش در ایران که خواستار تحریم‌ها هستند، گفت: فردای ما روشن است چون ما اهالی فرهنگ آینده‌نگر هستیم.

ایران آنلاین /ظهر سه شنبه ۲۳ مردادماه و در فاصله چند روز مانده تا شروع جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران؛ مرضیه برومند و پیمان شریعتی دبیر و مدیر اجرایی جشنواره در سالن کنفرانس تئاتر شهر به بیان جزئیاتی از این رویداد پرداختند.

برومند ابتدا گفت: این روزها مسئولیت همه ما بویژه که در حوزه فرهنگ هستیم سنگین تر است. در این چند ماه گذشته به این فکر می‌کردم آیا درست است در زمانه‌ای که هر لحظه غافلگیر می‌شویم این جشنواره را دنبال کنیم ولی بعد دیدیم هیچ راهی جز بهتر از این نیست که برای اتحاد قدم برداریم.

او افزود: آقای ترامپ و دوستان ایرانی که آقای ترامپ را به تحریم دعوت می‌کنند، بدانند که دود این کارها به چشم مردم می‌رود و نیز سازمان‌های فرهنگی که برای مردم کار می‌کنند. این قدر نگویید ما به فکر مردم هستیم ولی فردا روشن است، آسمان عروسک‌ها آبی است و ما اهالی فرهنگ آینده نگر هستیم. 

در ادامه پیمان شریعتی نیز بیان کرد: به نظرم جشنواره امسال متفاوت‌تر از گذشته است و علیرغم مشکلات موجود به همت همکاران تا امروز مسیر خوبی را پیش برده است. همچنین به همت خانم برومند دو بخش ویژه اضافه شده که رشد بیشتری را در جشنواره سبب می‌شود ‌مثل بخش دانش آموزی که در این سالها مغفول مانده بود و انتظار داشتیم آموزش و پرورش گامی بردارد ولی الان این موقعیت فرصتی فراهم آورده تا استعدادهای متفاوت دیده شوند. همچنین دانشجویان هم انتظار توجه داشتند که بخش تجربی دانشگاه این فرصت را پدید آورده است./ایسنا

کپی