اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

چه کسانی پشت جنگ داخلی پرسپولیس نشسته اند/ جنگ قدرت بین لیدرها، باشگاه و بازیکنان؟

چه کسانی پشت جنگ داخلی پرسپولیس نشسته اند/ جنگ قدرت بین لیدرها، باشگاه و بازیکنان؟

اتفاقاتی که در تمرین روز گذشته پرسپولیس افتاد خیلی از هواداران را نگران کرده است.پرسپولیس برای سومین قهرمانی پی در پی خودش خیز برداشته و حالا این حاشیه‌ها می‌تواند برای آنها دردسرساز شود.

ایران آنلاین / عصر روز گذشته و در محل تمرین پرسپولیسی ها. آشوبی به پا بود. خبر از چاقو و چاقوکشی می رسید و اینکه بعضی از لیدرها به رهبری عباس اسماعیل بیگی با سایر تماشاگرانی که به تمرین رفته بودند درگیر شده اند.

البته باید گفت که جنگ قدرت بین لیدرها و کاپیتان های پرسپولیس؛ماهینی و حسینی. اسماعیل بیگی و تیمش سال هاست که در باشگاه حضور دارند و در تیم مقابل چهره ای به نام مهران که می گویند از نزدیکان به حسین هدایتی است. اسماعیل بیگی در دوره مدیریت قبل یکی از افراد نزدیک به طاهری بود که حتی در مقطعی اعتراض پیشکسوتان را هم به همراه داشت. آنجا که او تیمش به راحتی در باشگاه تردد داشتند اما پیشکسوتان باید پشت درهای بسته می ماندند.
با همه این ها همه چیز از بازی با استقلال خوزستان شروع شد.جایی که انتشار یک فیلم برای ایجاد تشنج و درگیری به لیدرهای باشگاه پرسپولیس نسبت داده شد.فیلمی که لیدرها می گویند صداگذاری شده است و حتی لیدرها بر این عقیده هستند که در اهواز به عیادت لیدر باشگاه فولاد که از طبق اول به پایین در محله لشکرآباد اهواز پرت شد رفته اند و آنها می توانند تایید کنند که پرسپولیسی ها در اهواز فحاشی نکرده اند.
نکته ای که در این زمینه وجود دارد این است که جنگ،جنگ قدرت است. بین بازیکنان، باشگاه و لیدرها. جایی که خیلی ها می گویند مدیریت دست روی آن گذاشته تا شکل و شمایل کانون هواداران را تغییر بدهد.مسئله ای که وجود دارد این است که مسئول کانون هواداران خودش روی سکوها بوق می زند و شاید به همین دلیل نمی تواند مدیریتش را به خوبی انجام بدهد. به همین دلیل هم هست که این تنش ها روی سکوها به وجود می آید.شکی وجود ندارد که پس از ماجرای رفتن مهدی طارمی از پرسپولیس و حاشیه های زیادی که این بازیکن برای سرخپوشان به وجود آورد ماجرای درگیری در اهواز و تمرین پرسپولیس،مهمترین موضوع حاشیه ای برای شاگردان برانکو در چند وقت اخیر بوده است. موضوعی که این بار هم احتمالا خیریتی در آن بوده است!/ خبرآنلاین

کپی