اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹

عامل شلیک مرگبار منوجان در تله پلیس

عامل شلیک مرگبار منوجان در تله پلیس

معاون دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان منوجان از دستگیری یک قاتل مسلح فراری در محل مخفیگاهش در استان هرمزگان خبر داد.

ایران آنلاین /امید رضایی معاون دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان منوجان گفت: پس از ماه‌ها کار اطلاعاتی و پلیسی محل اختفای قاتل فراری در استان هرمزگان شناسایی شد و بلافاصله دستورات قضائی لازم جهت دستگیری متهم صادر گردید.

وی افزود:طی یک اقدام منسجم وهماهنگ پلیسی و پس از اعطای نیابت قضائی به دادستانی بندرعباس شامگاه گذشته قاتل فراری در محل مخفیگاهش توسط یک کار مشترک کارگاهان پلیس آگاهی منوجان و بندرعباس دستگیر شد.

این مقام قضائی در تشریح این خبر گفت: متهم در اواخرسال ۱۳۹۵ در منطقه خسروآباد از توابع شهرستان منوجان توسط یک قبضه کلت کمری اقدام به قتل فردی بنام (ع. ش) نموده بود و پس از ارتکاب جرم از محل حادثه متواری شده بود.

رضایی با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های اولیه، اختلافات خانوادگی را علت اصلی وانگیزه خود در بروز این حادثه اعلام کرده است، گفت:ازدواج‌ها بایستی با بینش باز، دوراندیشی و تفکر صورت گیرد و خانواده‌ها از ازدواج اجباری فرزندان خود جدا پرهیز کنند.

وی با تاکید بر اینکه از شرایط بسیار مهم ازدواج هم کفو بودن زوجین است، افزود: بی گمان از مهم‌ترین عوامل پیوند پایدار و ازدواج موفق و زندگی آرام، هم شأن بودن زن و مرد است.رضائی گفت:ضرورت دارد افراد اختلافات خانوادگی را از طریق مراجع قانونی پیگیری نمایند، زیرا هرگونه تصمیم از روی احساسات و به صورت خودسر ممکن است عواقب خطرناکی در پی داشته باشد که دیگر جای پشیمانی و جبران وجود نخواهد داشت.

معاون دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان منوجان افزود:متهم که جوانی ۲۶ ساله می‌باشد در حال حاضر با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است و تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد./باشگاه خبرنگاران 

 

کپی