اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹

انهدام باند دخترکوچولوهای سارق در مشهد

انهدام باند دخترکوچولوهای سارق در مشهد

فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری 3 دختربچه که از اعضای باندکش روزنی در مشهد بودند، خبر داد.

ایران آنلاین /اکبر آقابیگی از دستگیری 3 دختربچه که از اعضای باند کش روزنی در مشهد بودند، خبر داد و گفت: تیم‌های گشت نامحسوس کلانتری بانوان مشهد در اجرای مرحله دیگری از طرح تشدید مقابله با سرقت‌های خیابانی به‌حرکات و رفتار 3 دختربچه مظنون شدند و آنها را زیر نظر گرفتند.

فرمانده انتظامی مشهد خاطرنشان کرد: افسران پلیس زن پس از دقایقی، 3 دختر بچه را در حال کش روزنی از یک مغازه دستگیر کردند.

وی افزود: این 3 دختربچه 10 ساله که همسایه هستند پس از انتقال به‌کلانتری بانوان در بازجویی‌های اولیه ادعا کردند که زن همسایه و دختربچه 8 ساله‌اش به‌آنها کش روزنی یاد داده و 25 جفت کفش، 30 جلد کتاب و مقدار زیادی خوراکی سرقتی را به‌این زن تحویل داده‌اند.

آقابیگی ادامه داد: آنچه در این ماجرا بسیار عجیب به‌نظر می‌رسید، بی‌اطلاعی خانواده این 3 کودک بود که فرزند آنها به‌ظاهر به‌بهانه بازی به‌خانه همسایه رفت و آمد داشته است.

فرمانده انتظامی مشهد با بیان اینکه در این رابطه به‌شهروندان هشدار می‌دهیم مراقبت هوشیارانه‌ای از فرزندان خود داشته و به‌کودکان در مورد نوع ارتباط‌گیری با دیگران و همچنین نوع برخورد درباره خواسته‌هایی که ممکن است، افراد غریبه از آنها داشته باشند، نکات آموزشی را ارائه دهند تا از وقوع چنین مشکلات و آسیب‌هایی پیشگیری شود؛ اضافه کرد: تحقیقات پرونده تا زمان دستگیری زن جوان که طراح این سرقت‌ها بوده، ادامه دارد./پلیس 

 

کپی