اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹

تفاهمنامه ای میان صندوق نوآوری و دانشگاه فنی و حرفه ای امضا شد

تفاهمنامه ای میان صندوق نوآوری و دانشگاه فنی و حرفه ای امضا شد

صندوق نوآوری و شکوفایی و دانشگاه فنی و حرفه ای با هدف توسعه فناوری و نوآوری در کشور و حمایت از شرکت های دانش بنیان تفاهمنامه همکاری امضاء کردند.

ایران آنلاین / این تفاهمنامه در 9 ماده به امضای بهزاد سلطانی رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکو فایی و دکتر ابراهیم صالح عمران سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای رسید.

بر اساس این گزارش، موضوع این تفاهمنامه گسترش همکاری ها بر مبنای اساسنامه و دستورالعمل های صندوق نوآوری و شکوفایی و دانشگاه فنی و حرفه ای به منظور ارتقاء توانمندی های شرکت های دانش بنیان در سطح ملی و استفاده از ظرفیت و خدمات این دو سامزان جهت گسترش زیست بوم فناوری و نوآروی می باشد.
بر اساس این این تفاهم نامه زیرساخت‌های فنی، آزمایشگاهی و تجهیزاتی 173 واحد دانشگاه فنی و حرفه‌ای در سراسر کشور در اختیار شرکت‌های دانش بنیان قرار خواهد گرفت.
صندوق نوآوری و شکوفایی نیز بر اساس این تفاهمنامه متعهد می شود که شرایط را برای ایجاد شرکت‌های دانش بنیان برای محصولات تولید شده در دانشگاه فنی و حرفه ای فراهم می‌کند.
برگزاری دوره های توانمدسازی به شکل مشترک برای شرکت های دانش بنیان در راستای اهداف و ماموریت های طرفین، آموزش خدمات تخصصی فنی و حرفه ای، معرفی محصولات و توانمندی های شرکت های دانش بنیان به منظور فروش، امکان خرید محصولات سرمایه ای شرکت های دانش بنیان، ارائه خدمات استفاده از امکانات زیرساختی، کارگاهی و تحقیقاتی و آزمایشگاهی طبق مقررات از جمله تعهدات طرفین در این تفاهمنامه است./ ایرنا

کپی