اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

سلبریتی‌ها روی صندلی علم سنج

سلبریتی‌ها روی صندلی علم سنج

برنامه «چرخ» به تهیه‌کنندگی الهه بهبودی شنبه‌ها از آنتن شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

ایران آنلاین /به گزارش روابط عمومی برنامه ، مجله علمی و فرهنگی «چرخ» شبکه چهار سیما امشب با حضور  زهرا گویا دکترای آموزش ریاضی و استاد دانشگاه شهید بهشتی با موضوع کنکور روی آنتن می رود. در فصل جدید برنامه «چرخ» که از ۱۶ تیر ماه با  اجرای محمدرضا مقدسیان و حسین فروتن روی آنتن می رود  یکی از آیتم‌های این برنامه با عنوان «صندلی علم‌سنج»، در گفت‌وگو با هنرمندان و سلبریتی‌ها هفت باور رایج بین مردم را بررسی می‌کند که این هفته عبدالله روا مهمان صندلی علم سنج این برنامه است. همچنین «۷ خبر» یکی از بخش‌های برنامه است که اجرای آن را ژورنالیست‏‌های علمی که اعضای هیات تحریریه برنامه هم هستند بر عهده دارند و هفت خبر مهم علمی هفته را از دیدگاه برنامه انتخاب و بررسی خواهند کرد.

«علم به زبان ساده» نام یکی دیگر از بخش‌های برنامه هست که به سوالات علمی مردم در فضای مجازی و پیامک ها پاسخ می دهد. سید مصطفی امام کارشناس نجوم  قرار است این هفته  به سوالات پرتکرار درباره شهاب باران در این بخش پاسخ بدهد.
«اتاق دانشمند» اساتید و دانشمندان دوربین برنامه به سراغ اتاق و فضای زندگی دانشمندان می رود تا مخاطبان با زندگی و دلبستگی آنها آشنا شوند. که این هفته دوربین اتاق دانشمند سراغ دفتر کار  دکتر محمد گمینی رفته است.
برنامه «چرخ» به تهیه کنندگی الهه بهبودی تلاش می کند تا با حضور چهره‌های علمی و پژوهشی به رویدادهای علمی بپردازد. «چرخ» کاری از گروه دانش شبکه چهار سیما است که شنبه ها ساعت 21: 15به صورت زنده از شبکه چهار سیما پخش می شود.

کپی