اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹

افزایش کشفیات مواد مخدر در گچساران

افزایش کشفیات مواد مخدر در گچساران

فرمانده انتظامی گچساران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 275 کیلوگرم مواد مخدر درگچساران کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال پیش 62درصد افزایش یافته است.

ایران آنلاین /سرهنگ سید محمد موسوی روز پنجشنبه اظهار داشت: در مدت مشابه سال پیش 176کیلوگرم مواد مخدر در گچساران کشف شده بود.

وی بیان کرد: دستگیری 58 معتاد خرده فروش، 17 قاچاقچی مواد مخدر، توقیف 51 دستگاه خودرو حامل مواد مخدر،شناسایی 120 معتاد و معرفی به کمپ های ترک اعتیاد از اقدام های پلیس در سال جاری برای کاهش آسیب های ناشی از مواد مخدر در گچساران در سال جاری بوده است.
فرمانده انتظامی گچساران از کاهش سرقت در این شهرستان خبر داد و افزود: امسال 207 فقره سرقت در این شهرستان رخ داد که 127 سارق با تلاش پلیس دستگیر شدند.
موسوی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون چهار هزار و 847 مورد گزارش مردمی به سامانه فوریت های 110 پلیسی ثبت شد،همکاری مردم با نیروی انتظامی را خوب ارزیابی کرد.
موسوی گفت: امسال یک هزار و 70 متهم در گچساران شناسایی،دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.
وی تصریح کرد: در سال جاری 16 میلیارد و 508 میلیون ریال کالای قاچاق در گچساران کشف شد که نسبت به پارسال 18درصدکاهش نشان می دهد.
موسوی ارزش کالای قاچاق کشف شده در مدت مشابه سال پیش را 20میلیارد ریال ذکر کرد.
وی ابراز داشت: یکهزار و264 دستگاه خودرو و موتور سیکلت در سال 1397 در راستای ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان توقیف شد.
موسوی بیان کرد: این تعداد خودرو و موتور سیکلت به دلیل تخلف از قانون، مزاحمت برای شهروندان و یا نداشتن پلاک توقیف شدند.
در پایان این آئین از خبرنگاران فعال این حوزه تجلیل شد.
شهرستان 124 هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد./ ایرنا 

 

 

کپی