اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

گرو شماره ۹ جدید استقلال/ ماندن قربانی منتفی شد؟

گرو شماره ۹ جدید استقلال/ ماندن قربانی منتفی شد؟

با سپردن پیراهن شماره ۹ استقلال به مهاجم خارجی جدید این تیم، باشگاه استقلال تلویحا جدایی علی قربانی که فصل گذشته این پیراهن را برتن می‌کرد را تایید کرد.

ایران آنلاین / به نظر می‌رسید داستان علی قربانی و استقلال پس از پایان لیگ هفدهم و با عملکرد درخشان تیام در این تیم، به روزهای پایانی خود رسیده باشد اما با جدایی تیام، مهاجم بلند قامت استقلال امیدوار بود که بتواند با امضای قرارداد جدید دوباره در جمع آبی‌پوشان حضور داشته باشد. حتی پس از تساوی هفته اول استقلال مقابل پیکان، اخباری مبنی بر امضای قراداد با قربانی مطرح شد که فتحی امضای قراداد با این بازیکن را منوط به نظر شفر اعلام کرد.

حتی علی قربانی پس از جذب مرتضی تبریزی به ماندن در استقلال امیدوار بود اما پس از پیوستن الحاجی گرو به آبی‌پوشان پایتخت، شانس باقی ماندن قربانی در استقلال کمتر شد. با این حال امروز (پنجشنبه) پیراهن شماره ۹ استقلال - که فصل گذشته بر تن علی قربانی بود- به گرو سپرده شد. به این ترتیب باشگاه استقلال تلویحا جدایی قطعی مهاجم بلند قامتش را تایید کرده است. با تمامی این اوصاف باید منتظر ماند و دید موضع رسمی باشگاه استقلال در مورد علی قربانی در روزهای آینده چه خواهد بود و آیا علی قربانی در استقلال ماندنی می‌شود یا خیر!/ ایسنا

کپی