اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹

اصلی ترین وظیفه شوراها نظارت بر عملکرد نهادهای ذی‌ربط است

اصلی ترین وظیفه شوراها نظارت بر عملکرد نهادهای ذی‌ربط است

علیرضا احمدی، نائب رئیس شورای عالی استان ها با بیان اینکه اصلی ترین وظیفه شوراها نظارت بر عملکرد نهادهای ذی‌ربط است، گفت: امروز در جلسه شورای عالی استان ها طرح بررسی دستورالعمل نحوه نظارت و بازرسی و ارزیابی شورای عالی استان ها بر عملکرد شوراهای سراسر کشور، شهرداری ها و سایر نهادهای ذی ربط مطرح و به رای گیری نمایندگان گذاشته می شود.

ایران آنلاین / علیرضا احمدی با اشاره به حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست در جلسه شورای عالی استان ها اظهار داشت: یکی از معضلات امروز شهرهای ما آلودگی محیط زیست است که خطر بزرگی برای سلامت انسان ها محسوب می شود.

وی افزود: بر همین اساس و با توجه به حساسیت موضوع رفع مشکلات آلودگی زیست محیطی دغدغه نمایندگان شورای عالی استان ها است و در دستور کار شورای عالی استان ها قرار دارد.

احمدی با بیان اینکه اصلی ترین وظیفه شوراها نظارت بر عملکرد نهادهای ذی‌ربط است، گفت: امروز در جلسه شورای عالی استان ها طرح بررسی دستورالعمل نحوه نظارت و بازرسی و ارزیابی شورای عالی استان ها بر عملکرد شوراهای سراسر کشور، شهرداری ها و سایر نهادهای ذی ربط مطرح و به رای گیری نمایندگان گذاشته می شود.

نائب رئیس شورای عالی استان ها گفت: همچنین بررسی طرح اساسنامه مراکز پژوهشی شوراهای اسلامی سراسر کشور به شور نمایندگان گذاشته می شود و در صورت موافقت نمایندگان امروز به تصویب شورای عالی استان ها می رسد./ باشگاه خبرنگاران جوان

کپی