اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

تیام امشب به طرفداران عجمان معرفی می شود

تیام امشب به طرفداران عجمان معرفی می شود

کوچ موتور گلزنی استقلالی ها در فصل گذشته به لیگ امارات قطعی شد.

ایران آنلاین / در شرایطی که از دو هفته قبل خیز سه باشگاه عرب حاشیه خلیج فارس برای امضای قرارداد با مامه بابا تیام آغاز شده بود این مهاجم سنگالی در نهایت با عجمان به توافق رسید تا با قراردادی مشروط و دو ساله پیراهن این باشگاه را برتن کند.

تیام که طی یک هفته گذشته دو بار راهی امارات شد تا مذاکرات و تست های پزشکی را برای نهایی کردن قرارداد انجام دهد سرانجام دیروز با موفقیت در تست های پزشکی قرارداد دو ساله مشروط با این باشگاه اماراتی امضا کرد تا امشب در مراسمی خاص در شهر عجمان به عنوان خرید بزرگ تابستانی به رسانه ها و طرفداران معرفی شود.

نکته جالب این که سران باشگاه عجمان از دو روز گذشته اقدامات لازم برای دریافت ITC مهاجم سنگالی از باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال ایران را آغاز کردند که با جواب منفی طرف ایرانی روبرو شدند از همین رو تصمیم گرفتند با رایزنی های انجام گرفته مجوزهای لازم برای بهره بردن از این خرید پرسرو صدای سنگالی را از فیفا بگیرند که این اتفاق تا 15 روز آینده انجام خواهد شد.

مامه تیام از روز دوشنبه در شهر عجمان حضور دارد و در این مدت به صورت اختصاصی تمریناتش را زیر نظر مربی بدنساز عجمان به صورت پنهانی برگزار می کند تا بعد از مراسم معارفه رسمی توسط باشگاه به تمرینات گروهی  اضافه شود. موتور گلزنی فصل گذشته استقلال در توافق با عجمانی ها برای هر فصل بازی در این تیم مبلغی در حدود 1.2 میلیون دلار دریافتی خواهد داشت./ ورزش سه

کپی