اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

دستبند پلیس بردستان 2 زمین خوار

دستبند پلیس بردستان 2 زمین خوار

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان آخرین جزئیات پرونده زمین‌خواری در شهرستان چابهار را تشریح کرد.

ایران آنلاین / حجت‌الاسلام علی موحدی‌راد پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در تشریح آخرین جزئیات پرونده زمین‌خواری در شهرستان چابهار اظهار داشت: در پی ادامه روند پیگیری این پرونده اخیراً دو متهم جدید از عواملی که در جریان این پرونده نقش داشته‌اند شناسایی و دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه پرونده اختلاس مربوط به اداره اداره راه و شهرسازی شهرستان چابهار است، ادامه داد: متهمان جدید دستگیر شده کارمند اداره راه و شهرسازی نیستند و از خارج اداره در این پرونده دست داشته‌اند.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر سه متهم در ارتباط این پرونده با قرار بازداشت موقت در زندان هستند، ادامه داد: بررسی این پرونده زمین‌خواری نشان می‌دهد متهمان بیش از 92000 مترمربع از اراضی دولتی چابهار را با اسناد جعلی به نام افراد منتقل کرده‌اند.

حجت‌الاسلام علی موحدی‌راد با بیان اینکه هیئتی متشکل از وزارت راه و شهرسازی و سازمان ثبت اسناد و املاک تخلفات متهمان را بررسی کرده‌اند، گفت: خوشبختانه تاکنون همه اسناد جعلی صادر شده در رابطه با این پرونده توقیف شده و بررسی ما نشان می‌دهد هیچ اقدام فیزیکی روی زمین‌ها صورت نگرفته است./ تسنیم 


کپی