اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان:

هوادار استقلال که بینایی خود را از دست داد مورد حمایت قرار می گیرد

هوادار استقلال که بینایی خود را از دست داد مورد حمایت قرار می گیرد

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان توضیحاتی درباره آخرین وضعیت هوادار استقلال که در فینال جام حذفی بینایی‌اش را از دست داد، ارائه کرد.

ایران آنلاین / اسماعیل بهداروند هوادار استقلال در جریان بازی فینال جام حذفی مقابل خونه‌به‌خونه بابل در تاریخ 13 اردیبهشت 97 به‌دلیل پرتاب شیئی از ناحیه چشم راست دچار آسیب‌دیدگی شد و بینایی‌ خود را از دست داد.

با گذشت حدود سه ماه از این ماجرا و برای پیگیری شرایط این هوادار آسیب‌دیده سراغ افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان رفتیم که چند روز پیش به عیادت بهداروند رفته بود.

حیدری در این باره گفت: پیگیر شرایط این هوادار هستیم و به همین دلیل بار دیگر به عیادت وی رفتم. قرار شده با نظر پزشکان و در زمانی که مشکلی نداشته باشد، چشم وی تحلیه شده و تحت عمل زیبایی قرار بگیرد. در کنار این موضوع قرار شد هفته آینده از طرف استاندار با مدیرعامل شرکتی که این هوادار در آن فعالیت می‌کند دیدار کنم تا امور مربوط به رسمی شدن این فرد در شرکت انجام شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان عنوان کرد: بهداروند هزینه‌هایی برای درمانش کرده که قرار شد ما هزینه‌ها را تقبل کرده و در این راه به او کمک کنیم.

وی اظهار داشت: ما و استاندار پیگیر شرایط این هوادار آسیب دیده هستیم و با تمام توان در کنار بهداروند خواهیم بود./ تسنیم

 

کپی