اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹

قدوس پس از انتخابش به‌عنوان بازیکن ماه لیگ برتر سوئد: امیدوارم در ترکیب اصلی تیم ایران در جام جهانی بعدی باشم

قدوس پس از انتخابش به‌عنوان بازیکن ماه لیگ برتر سوئد: امیدوارم در ترکیب اصلی تیم ایران در جام جهانی بعدی باشم

سامان قدوس از تیم اوسترشوندس به‌عنوان بهترین بازیکن ماه جولای لیگ برتر فوتبال سوئد انتخاب شد.

ایران آنلاین /کاپیتان تیم اوسترشوندس پس از انتخاب به‌عنوان بازیکن برتر ماه جولای لیگ برتر فوتبال سوئد گفت: ما خوب شروع کردیم و اکنون در سوئد و خارج از این کشور تیم قدرتمندی محسوب می‌شویم. من هم همانند تیم اوسترشوندس آغاز بدی در لیگ برتر فوتبال سوئد داشتم اما الآن همه چیز به‌خوبی اجرا می‌شود. جایی هستیم که تمام زمان در آن خواهیم بود و پیشرفت می‌کنیم.

سامان قدوس سپس با اشاره به جاه‌طلبی‌های تیم اوسترشوندس می‌گوید: این مسئله روشنی است که باید خودمان را در بالای جدول حفظ کنیم. الآن جایی هستیم که باید باشیم اما این هم کار سختی است. ما شروع بدی در فصل جاری لیگ برتر سوئد داشتیم و بازیکنان خوب زیادی را از دست داده بودیم. در غیاب آنها تلاش خوبی کردیم و هر بازیکنی که به تیم اوسترشوندس آمد تلاش زیادی به‌خرج داد. ما شخصیت تیمی قدرتمندی با بهر‌ه‌مندی از بازیکنان و ترکیب خوب داریم. تمامی بازیکنان ایده بازی و جاه‌طلبی اوسترشوندس را می‌دانند.

ملی‌پوش ایرانی درباره کسب جایزه بهترین بازیکن ماه جولای لیگ برتر فوتبال سوئد هم گفت: بسیار به آن افتخار می‌کنم و پیش از این نامزد دریافت جایزه بازیکن ماه بودم. البته به‌دست‌آوردن این جایزه عالی است. از مربیان و بازیکنانی که در تیم اوسترشوندس برای رسیدن به جایزه بازیکن ماه کمک کردند قدردانی می‌کنم. از تمامی کاپیتان های تیم‌های دیگر و هیئت داوری به‌خاطر انتخابم نیز تشکر می‌کنم.
قدوس درباره پیشنهادهای گسترده‌ای که به او پس از حضور موفقیت‌آمیز در لیگ اروپا ارائه شدند اظهار داشت: این یک ساله حادثه‌ای برای من بود. از بازی در لیگ اروپا تا رویارویی با آرسنال و سپس حضور در جام جهانی 2018 روسیه. این رقابت‌ها به‌اندازه کافی عظمت دارند و یکی از رؤیاهای من بودند. تلاش کردم تا با تیم ملی فوتبال ایران هماهنگ شوم و فکر می‌کنم خوب پیش رفت. می‌خواهم بیشتر بازی کنم و در ادامه مبارزه خواهم کرد. امیدوار هستم در ترکیب اصلی تیم ایران در جام جهانی بعدی باشم. جاه‌طلبی کنونی من برداشتن گام بعدی در دوران فوتبالم است. هر بازیکنی به‌دنبال پیشرفتش در سال پیش‌ِرو است. نمی‌خواهم گامی بردارم که سپس مجبور به بازگشت به لیگ برتر فوتبال سوئد شوم. می‌خواهم در جایی که می‌روم باشم و کار را تمام کنم.

ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترشوندس ادامه داد: هدف اصلی من به‌دست‌آوردن پول نیست و فوتبال در بهترین سطح را مدنظر دارم. الآن شایعه‌های زیادی در مورد آینده‌ام وجود دارند که در هر پنجره نقل‌وانتقالاتی هستند، هرگز تا به این اندازه زیاد نبودند. مذاکره با تیم‌های خواهانم ادامه دارند اما در چنین مرحله من کنار قرار می‌گیرم. کاپیتان تیم اوسترشوندس هستم و مسئولیت دارم، این پیش از هر چیزی مهم است. بازیکن حرفه‌ای هستم و نمی‌توانم به دیگر رقابت‌ها فکر کنم. فکر کردن من به دیگر لیگ‌ها و باشگاه‌ها خیانت به اوسترشوندس است.

قدوس افزود: باشگاه‌های زیادی در سوئد از جمله سیریانسکا مرا می‌خواستند اما هیچ‌کدام به‌اندازه اوسترشوندس زمانی که جاه‌طلبی گراهام پوتر (سرمربی پیشین) و تیمش را می‌دیدیم خوب نبودند. این روند به‌خوبی تا امروز پیش می‌رود و به‌عنوان یک انسان و بازیکن در اوسترشوندس رشد خوبی کردم. باید بابت آنها خیلی تشکر کنم. از گراهام پوتر به‌خاطر دیدنم قدردانی می‌کنم، کیله، کسی که مرا کشف کرد، دانیل کیندبرخ (رئیس باشگاه اوسترشوندس) که به من باور داشت، باید از همه آنها خیلی تشکر کنم./ تسنیم

---
---

 

 

کپی